Корм для собак Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 кг
Фото 3 |
Закрити
Шапка
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Care Hypoallergenic Medium Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich (ważących 1... ще0 - 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię. Electro.plПоскаржитись | 24 zł |
Karma dla psa BRIT Care Hypoallergenic Medium Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich (ważących 1... ще0 - 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.... Avans.plПоскаржитись | 24 zł |
Karma dla psa BRIT Care Hypoallergenic Medium Jagnięcina z ryżem 1 kgPełnoporcjowa karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o dorosłych psach ras średnich (ważących 1... ще0 - 25kg) o normalnym zapotrzebowaniu na energię.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 23 zł |
Brit Karma sucha dla psa Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg | 43 zł |
Brit Care Pies 1kg Adult Medium LambBrit Care Pies 1kg Adult Medium Lamb
Hipoalerg Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 35 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed z jagnięciną 1 kgPełnoporcjowa karma dla psów. Hipoalergiczna receptura Jagnięcina i ryż dla dorosłych psów średnich ras (10 – 25 kg).
Funkcjo... щеnalne składniki odżywcze :- Chondroprotekto Fera.plПоскаржитись | 24 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Acechyskład: dehydratyzowana jagnięcina (40%), ryż (35%), suszona pulpa jabłkowa, tłuszcz z kurczaka, naturalny aromat, drożdż... щеe piwne, olej z łososia (2%), mą... EmpikПоскаржитись | 25 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок тунця, крохмаль, масло, лляне насіння
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, при стресових ситуаціях, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Імунітет
Пробіотики та антиоксиданти зміцнюють імунну систему та підтримують здоров'я травної системи.
Шкіра та вовна
Покращена бар'єрна функція шкіри та підтримка здорового волосся.
М'язи
Оптимальний амінокислотний склад для нарощування та відновлення м'язової тканини.
Шкіра та вовна
М'язи
Модификації Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Ціни на Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 кг | від 23 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 кг | від 52 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 12 кг | від 162 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: протеїн лосося 26%, рис, ячмінь, олія, жир, лосося, картопля, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: злаки, м'ясо та м'ясопродукти, риба та рибпродукти, олії і жири, овочі, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: протеїн індички 30%, індичка 5%, рис, кукурудза, олія, жир,, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо ягняти, протеїни, трави, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: картопля, м'ясо страуса, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, картопляні пластівці, білок оселедця, крохмаль, горох, жом буряків, клас: суперпреміум