Karm dla psów Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg
Zdjęcia 3 |
Zamknij
Menu
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Karma sucha dla psa Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg | 43 zł |
Brit Care Pies 1kg Adult Medium LambBrit Care Pies 1kg Adult Medium Lamb
Hipoalerg Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 35 zł |
BRIT Care Hypoallergenic Adult Medium Breed z jagnięciną 1 kgPełnoporcjowa karma dla psów. Hipoalergiczna receptura Jagnięcina i ryż dla dorosłych psów średnich ras (10 – 25 kg).
Funkcjonal Fera.plZłóż skargę | 24 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Acechyskład: dehydratyzowana jagnięcina (40%), ryż (35%), suszona pulpa jabłkowa, tłuszcz z kurczaka, naturalny aromat, drożdże piwne, olej z łososia (2%), mą... EmpikZłóż skargę | 25 zł |
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 60 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, v sostave: kryl, dynia, skrobia, soczewica, białko, suszony kokos, algi morskie
od 35 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: indyk, kurczak, groszek, ciecierzyca, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby, soki mięsne, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 131 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk (28%), świeży kurczak (26%), żółty groszek (16%), tłuszcz z kurczaka, super premium
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, krewetka, bulion, marchew, rozmaryn, minerały, super premium
od 25 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż z kurczaka, super premium
Odporność
Probiotyki i przeciwutleniacze wzmacniają układ odpornościowy i wspierają zdrowy układ trawienny.
Skóra i wełna
Poprawiona funkcja bariery skórnej i wsparcie dla zdrowych włosów.
mięśnie
Optymalny skład aminokwasowy do budowy i naprawy tkanki mięśniowej.
Skóra i wełna
mięśnie
Modyfikacje Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb
Ceny na Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 1 kg | od 24 zł | 4 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 3 kg | od 52 zł | 9 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Adult Medium Breed Lamb 12 kg | od 162 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 25 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, klasa: super premium
od 40 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko łososia 26%, ryż, jęczmień, tłuszcz, olej z łososia, ziemniaki, klasa: super premium
od 21 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko z indyka 30%, indyk 5%, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso i produkty mięsne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, warzywa, klasa: super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 30 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 48%, mięso strusia 18%, ziemniaki, oleje, witaminy, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: płatki ziemniaczane 43%, mąka z kaczki 25%, tłuszcz, białko, cykoria, klasa: super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, śledź, flądra, dorsz, mintaj, batat, ziemniaki, klasa: super premium