Karm dla psów Brit Vitamins Calm 150 g
Brit Vitamins Calm 150 g |
|
Witaminy z grupy B – wspierają układ nerwowy. Korzeń waleriany, rumianek i konopie to naturalne kojące wsparcie. Witamina C – redukcja stresu.
Polecana dla dorosłych psów zestresowanych podróżą, głośnym hałasem lub nadpobudliwością.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Vitamins Calm 150 g
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suplement dla psa BRIT Vitamins Calm 150 g | 41 zł |
Brit Vitamins Calm, suplement dla psów 150g | 68 zł |
Suplement dla psa BRIT Vitamins Calm 150 g | 38 zł |
Brit BRIT Vitamins Calm for dogs - suplement dla psa - 150 g | 44 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →