Karm dla psów Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 3 kg
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 3 kg 1 kg3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 3 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care hipoalergiczny Junior Large Breed Lamb - Dry Dog Food - 3 kg 100 | 81 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 3 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. mie... więcejsiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych. Electro.plZłóż skargę | 70 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 3 kgPełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. mie... więcejsiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.... Avans.plZłóż skargę | 70 zł |
Brit Care Dog Hypoallergenic Junior Large Lamb 3kgSpecyfikacja Bez soi Tak Bez konserwantów Tak Forma dawkowania Stały Bez laktozy Tak Brak sztucz... więcejnych barwników Tak Bez cukru Tak Bezglutenowe Tak Rodzaj opakowania Plastikowa torba Waga produktu 3 kg Wielkość psa Duże (40-60 kg) Wielkość psa Duży (20-40 kg) Rodzaj zwierzęcia Pies Rasa psa Wszystkie rasy dużych psów Smak karmy Jagnięcina Wiek zwierzęcia Junior Efekty zdrowotne Leczenie alergii, Zdrowie ogólne Specyficzne potrzeby zwierzęcia Alergia pokarmowa Białko 28% Zawartość tłuszczu 16% Popiół surowy 7% Włókna surowe 2,2% Zawartość wilgoci 10% Szerokość 250mm Długość 100mm Wysokość 350mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 93 zł |
Karma dla psa BRIT Hypoallergenic Jagnięcina z ryżem 3 kg 100-172218Pełnoporcjowa, hypoalergiczna karma na bazie jednego źródła białka - jagnięciny, stworzona z myślą o młodych psach (od 3. mie... więcejsiąca do 2. roku życia) ras dużych (ważących docelowo powyżej 25kg). Hipoalergiczna i monobiałkowa receptura karmy pomaga w minimalizowaniu ryzyka pojawiania się reakcji alergicznych i nietolerancji pokarmowych.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 56 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 56 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 132 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 62% kurczak, 15% wątróbka, kaczka 8%, bulion, rokitnik, minerały, skrobia, super premium
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, łosoś, rosół, rokitnik, super premium
od 13 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko owadzie, groch, białko królicze, skrobia, olej, siemię lniane
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: suszona mąka z kaczki 22%, groszek, skrobia z tapioki, białko z kurczaka 10%, super premium
Modyfikacje Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb
Ceny na Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 1 kg | od 25 zł | 8 oferty | ||
Brit Care Hypoallergenic Junior Large Breed Lamb 3 kg | od 56 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 50 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś, ziemniaki, białka, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, owies, owady, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, v sostave: mięso kaczki, ryż, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, wątróbka drobiowa, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 46 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 3. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, owies, owady, pulpa jabłkowa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 28%, ryż 28%, kukurydza 23%, tłuszcz, ryby, buraki, jaja, olej, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko z kurczaka 32%, mięso z kurczaka 5%, ryż, kukurydza, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 67 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, białko ryżowe, tłuszcz zwierzęcy, wątroba jagnięca, klasa: super premium