Karma dla kotów Brit Care Superfruits Salmon 100 g
Zdjęcia 17 |
Brit Care Superfruits Salmon 100 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Superfruits Salmon 100 g
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAFO PRAHA sro Brete Care Cat przekąska dla psów 100G łososiowy/6 VAT00507Żucie wspiera opiekę stomatologiczną Twojego psa.
Wzmacnia dziąsła.
Zapobiega nudzeniu psa.
Utrzymuje psy zajęte przez dłu... więcejgi czas.
Czysto naturalna zdrowa przekąska! Amazon.plZłóż skargę | 8 zł |
BRIT CARE SUPERFRUITS przysmak dla kota oso 100g BRITTRTSF49JohnDog.pl Złóż skargę | 7 zł |
Brit Care Kot 100g Snack SalmonBrit Care Superfruits Salmon to bezzbożowa, pyszna przekąska o smaku kurczaka z rokitnikiem i borówką amerykańską przeznaczon... więceja dla dorosłych kotów. Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 9 zł |
Brit Care Superfruits, łosoś, przysmak dla kota - 100 gJeśli chciałbyś rozpieścić swojego kota mniejszym smakołykiem specjalnego rodzaju, to przysmaki dla kota Brit Care Superfruit... więcejs łosoś są dobrym wyborem. Zostały one opracowane specjalnie dla kotów sterylizowanych i kastrowanych i mają zbilansowany skład. Przysmaki dla kotów Brit Care przygotowane są z pysznym łososiem, który służy jako źródło wysokiej jakości białka. Jako "superfoods" zaliczane są wybrane składniki roślinne: owoce dzikiej róży i żurawina. Smakołyki mają cudownie chrupiącą konsystencje i są dobrze akceptowane przez wiele kotów. Brit Care Superfruits, łosoś w skrócie: Karma uzupełniająca dla kotów. Specjalna receptura dla kotów sterylizowanych i kastrowanych. Przygotowane z łososiem: smaczne źródło białka. Dodatki roślinne: uszlachetnione owocami dzikiej róży i żurawiną. Bezzbożowa receptura: odpowiednia dla kotów z alergiami i nietolerancjami Zooplus.plZłóż skargę | 6 zł |
Brit Care Brit Care Cat przysmak dla kotów sterylizowanych superfruits salBrit Care Cat Snack Superfruits Salmon Bezzbożowa super żywność – przekąska dla sterylizowanych kotów. Łosoś, owoc dzikiej ró... więcejży, żurawina. Karma uzupełniająca dla kotów. Bee.plZłóż skargę | 11 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Brit Care
od 138 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 220 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 48 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 122 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 25 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 35 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: indyk, kurczak, groszek, ciecierzyca, super premium
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: ananas, kalmar
od 131 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk (28%), świeży kurczak (26%), żółty groszek (16%), tłuszcz z kurczaka, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby, ryby i produkty rybne, soki mięsne, zioła, owoce, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, krewetka, bulion, marchew, rozmaryn, minerały, super premium
od 146 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ser, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
przysmaki, przekąski, 0.05 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: białko indycze, groch, gliceryna, kolagen, mąka, żurawina, rozmaryn
od 6 zł
przysmaki, przekąski, 0.1 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: białko śledziowe, groch, tłuszcz, rokitnik (4%), pulpa jabłkowa, drożdże
od 7 zł
przysmaki, przekąski, pauchi, 0.06 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: zboża, mięso i przetwory mięsne, oleje, tłuszcze, mleko, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (20%), ryż (14%), białka, zboża, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 49 zł
sucha karma, 2.27 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: pstrąg, bataty, warzywa, białka, łosoś, holistyczna