Корм для кішок Brit Indoor Anti-Stress 7 kg
Фото 12 |
Brit Indoor Anti-Stress 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Indoor Anti-Stress 7 kg
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Care Grain Free Adult Indoor Antistress z Kurczakiem 7 kg 85956025408 | 151 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Grain-Free Indoor z kurczakiem 7 kgBrit Care Cat Grain-Free Indoor to karma sucha ze świeżym kurczakiem, przeznaczona dla kotów dorosłych przebywających głównie... щеw domu. Pełnowartościow Electro.plПоскаржитись | 139 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Grain-Free Indoor z kurczakiem 7 kgBrit Care Cat Grain-Free Indoor to karma sucha ze świeżym kurczakiem, przeznaczona dla kotów dorosłych przebywających głównie... щеw domu. Pełnowartościow Avans.plПоскаржитись | 139 zł |
BRIT CARE CAT Grain-free INDOOR Anti Stress 7 kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBABRIT CARE CAT Grain-free Indoor 7kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻYM KURCZAKIEM DLA DOROSŁYCH KOTÓW OD 12 MI... щеESIĄCA ŻYCIA
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów w wieku od 12 miesięcy.
SKŁAD:
świeże mięso z kurczaka (26 %), żółty groch (25 %), dehydratyzowany kurczak (20 %), suszone jabłka (8 %), dynia (6 %), tłuszcz drobiowy (konserwowany mieszanką tokoferoli, 4 %), olej z łososia (2 %), nasiona i łuski psyllium (2 %), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (2 %), drożdże browarniane (2 %), siemię lniane (1 %), suszony serdecznik (0,5 %), suszony rumianek (0,5 %), minerały, suszony rokitnik (0,3 %), suszona żurawina (0,2 %), fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 138 zł |
Brit Care Cat Grain Free Indoor Anti-Stress - karma dla kota - 7kgSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Rodzaj opakowania Plastikowa torba Forma dawkowania Stały Rasa ko... щеta Każda rasa Brak sztucznych barwników Tak Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Bez soi Tak Bezglutenowe Tak Waga produktu 7 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Stres Specyficzne potrzeby zwierzęcia Kot niewychodzący Bez cukru Tak Bez konserwantów Tak Smak karmy Kurczak Rodzaj zwierzęcia Kot Popiół surowy 6,8% Białko 30% Włókna surowe 4% Zawartość wilgoci 10% Zawartość tłuszczu 13% Szerokość 120mm Długość 400mm Wysokość 280mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 173 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: лосось, гарбуз, крохмаль, сочевиця, білок лосося, соус з лосося
від 13 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: індичка (28%), свіжа курка (26%), жовтий горох (16 %), курячий жир, суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овес, комаха, яблучна м'якоть, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, 0.7 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, суперпреміум
Модификації Brit Indoor Anti-Stress
Ціни на Brit Indoor Anti-Stress |
---|---|---|---|---|
Brit Indoor Anti-Stress 400 g | від 14 zł | 17 пропозицій | ||
Brit Indoor Anti-Stress 2 kg | від 34 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Indoor Anti-Stress 7 kg | від 131 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 90 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка та індичка 39%, кукурудза, сорго, бурякова пульпа 4.3%, суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, баранина, ячмінь, жом буряків, суперпреміум
від 129 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 125 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жир, білок, суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 6 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: злаки, курка, суперпреміум