Корм для кішок Brit Indoor Anti-Stress 2 kg
Фото 12 |
Brit Indoor Anti-Stress 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Indoor Anti-Stress 2 kg
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Cat GF Indoor Anti-stress 2kgKoty domowe s? cz?sto nara?one na ró?ne rodzaje stresu, które mog? wynika? z zmian terytorialnych, takich jak nowy cz?onek go... щеspodarstwa domowego, przemeblowanie mebli, przeprowadzka, wyjazdy do domku letniskowego itp. Wszystkie te sytuacje maj? negatywny wp?yw na uk?ad nerwowy i kr??enia kota. - OSTROPEST plamisty jest znany ze swojej zdolno?ci do zapewnienia naturalnej i skutecznej ochrony przed stresem. Stabilizuje funkcj? serca i obni?a wysokie ci?nienie krwi, co pomaga kotom wewn?trznym radzi? sobie ze stresem. - PROBIOTYKI i PREBIOTYKI pomagaj? utrzyma? zdrowie uk?adu pokarmowego oraz odporno?ciowego Proshop.plПоскаржитись | 81 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Indoor Anti Stress Świeży Kurczak 2 kgKarma dla kota BRIT CARE Indoor Anti Stress Świeży Kurczak 2 kg. Bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów. Electro.plПоскаржитись | 65 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Indoor Anti Stress Świeży Kurczak 2 kgKarma dla kota BRIT CARE Indoor Anti Stress Świeży Kurczak 2 kg. Bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów.... Avans.plПоскаржитись | 65 zł |
BRIT CARE CAT Grain-free INDOOR Anti Stress 2kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACBRIT CARE CAT Grain-free Indoor 2kg
BEZZBOŻOWA, HIPOALERGICZNA FORMUŁA ZE ŚWIEŻYM KURCZAKIEM DLA DOROSŁYCH KOTÓW OD 12 MI... щеESIĄCA ŻYCIA
BRIT CARE GRAIN-FREE bezzbożowa, hypoalergiczna formuła dla dorosłych kotów w wieku od 12 miesięcy.
SKŁAD:
świeże mięso z kurczaka (26 %), żółty groch (25 %), dehydratyzowany kurczak (20 %), suszone jabłka (8 %), dynia (6 %), tłuszcz drobiowy (konserwowany mieszanką tokoferoli, 4 %), olej z łososia (2 %), nasiona i łuski psyllium (2 %), hydrolizowana wątróbka z kurczaka (2 %), drożdże browarniane (2 %), siemię lniane (1 %), suszony serdecznik (0,5 %), suszony rumianek (0,5 %), minerały, suszony rokitnik (0,3 %), suszona żurawina (0,2 %), fruktooligosach zoo24.plПоскаржитись | 64 zł |
Brit Care Brit Care Karma sucha dla kotów Monty I`m Living Indoor 2 kgHypoalergiczna, pełnoporcjowa karma klasy super premium dla dorosłych kotów przebywających w domu formuła kurczak z ryżem K... щеompleks 3 typów błonnika (psyllium, jabłko i burak) ułatwia wydalanie kul włosowych Ekstrakt z jukki wspiera metabolizm twojego kota i redukuje nieprzyjemne zapachy Kompleks... Bee.plПоскаржитись | 34 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: тунець 40 %, лосось 5 %, рис, вода, суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: вагітним, годуючим, в составе: шинка, водорості
від 134 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, горох, комахи, масло, сушені яблука, насіння льону, суперпреміум
від 124 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: білок індички, горошок, гліцерин, колаген, борошно, журавлина, розмарин
Модификації Brit Indoor Anti-Stress
Ціни на Brit Indoor Anti-Stress |
---|---|---|---|---|
Brit Indoor Anti-Stress 400 g | від 14 zł | 17 пропозицій | ||
Brit Indoor Anti-Stress 2 kg | від 34 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Indoor Anti-Stress 7 kg | від 131 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка та індичка 39%, кукурудза, сорго, бурякова пульпа 4.3%, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, баранина, ячмінь, жом буряків, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка 20%, білок, злаки, жири, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жир, білок, суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для суглобів, в составе: 28% дегідратованих свинячих білків (6% шинки), рис, ячмінь, жир, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, м'ясо ягняти, злаки, печінка, протеїни, овочі, яйця, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: птиця 29%, картопля 16.5%, білок, морська риба 7%, суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: ягня, суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум