Корм для кішок Brit Care Kitten Fillets in Jelly with Savory Salmon 85 g
Brit Care Kitten Fillets in Jelly with Savory Salmon 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Kitten Fillets in Jelly with Savory Salmon 85 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla kotów BRIT Care Cat pouch z łososiem w galarecie 85 g (859Saszetka Brit Care Cat to pełnowartościow Rozetka.plПоскаржитись | 4 zł |
Brit Care Fillets in Jelly filety z łososiem w galaretce - mokra karma dlaAkces-markt.pl Поскаржитись | 6 zł |
Brit CARE KOT saszetka FJ KITTEN SAVORY SALMON /24 85g | 12 zł |
BRIT SAVORY SALMON Karma mokra dla kociąt 85 MIĘSA bez zbóż 85g DARMOWA DOBrit Care Cat Kitten Fillets in Gravy with Savory Salmon Enriched with Sea Buckthorn and Nasturtium
Bezzbożowa, mokra karma pełnoporcjowa superpremium dla kociąt.
Zalecana dzienna dawka podana jest w tabeli dawkowania, ale może się różnić w zależności od wieku Twojego kota, jego aktywności i środowiska, w którym przebywa. Należy zapewnić kotu... щеstały dostęp do miski świeżej wody. Podawać o temperaturze pokojowej. W przypadku podawania karmy w celu urozmaicenia posiłku, należy odpowiednio zmniejszyć dzienną dawkę karmy podstawowej Twojego kota. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
SKŁAD: filety zawierające 85% mięsa (62% kurczak, 15% wątroba, 8% łosoś), lignoceluloza, 1% suszony rokitnik zwyczajny, 0,5% suszona nasturcja, węglan wapnia, mąka grochowa.
SKŁADNIKI ODŻYWCZE: białk zoo24.plПоскаржитись | 4 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% качка, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, лосось, бульйон, обліпиха, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, сироватка, крохмаль, масло, білок гороху
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка 27%, свинина, лосось, борошно, крохмаль, олія, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 3 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: тунець 58%, соняшникова олія 1,5 %, овочевий желатин, мінеральні речовини, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, рослинні білки, суперпреміум
від 28 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 62%, овочеве желе, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 32%, телятина 17%, 16% курка, карбонат кальцію, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: яловичина 42%, курка 6%, індичка 14%, качка 6%, бульйон 31%, суперпреміум