Корм для кішок Brit Care Sterilized Sensitive 400 g
Фото 8 |
Brit Care Sterilized Sensitive 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sterilized Sensitive 400 g
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla kotów VAFO PRAHA sro Brit Care Cat Sterylized Sensitive 40Zapewnią, że Twój kot będzie wyglądał świetnie i żył dłuższym i zdrowszym życiem.
Z wysokiej jakości mięsem sprawia, że smak... щеi aromat są atrakcyjne.
Wybór wysokiej jakości składników gwarantuje wysoką tolerancję żywności.
Zmniejsza częstość występowania reakcji alergicznych.
Owoce i zioła zawarte w przepisie są bogate w witaminy i flawonoidy. Amazon.plПоскаржитись | 25 zł |
VAFO PRAHS Brit Care Kot Sterilized Sensitive 400g Gf | 31 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Sterilized Sensitive 0.4 kgBezzbożowa hypoalergiczna karma dla dorosłych sterylizowanych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym.
Kar Fera.plПоскаржитись | 16 zł |
Brit Care Kot 400g GF Sterilized SensitiveBrit Care Kot 400g GF Sterilized Sensitive
BEZZ Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 27 zł |
BRIT CARE Karma sucha dla KOTÓW sterylizowanych z wrażliwym przewodem poka | 20 zł |
Karma sucha dla kota BRIT Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive, 400 gBrit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive Kompletna karma dla dorosłych kotów sterylizowanych o wrażliwym układzie pokarm... щеowym. Hipoalergiczna, bezzbożowa... EmpikПоскаржитись | 12 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: курка, тунець, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: білок оселедця, горошок, жир, обліпиха( 4%), м'якоть яблука, дріжджі
від 150 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, овес, комахи, яблучна м'якоть, жир, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
Модификації Brit Care Sterilized Sensitive
Ціни на Brit Care Sterilized Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sterilized Sensitive 400 g | від 12 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Sterilized Sensitive 2 kg | від 57 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Care Sterilized Sensitive 7 kg | від 125 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо індички 32%, м'ясо індички( 29%), коричневий рис, білок індички, холістик
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, турбота про зуби, для нирок, в составе: індичка 15%, злаки (ячмінь 8%), жири, білки, преміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум