Корм для кішок Brit Care Kitten Fillets in Gravy Savory Salmon 85 g
Закрити
Шапка
Brit Care Kitten Fillets in Gravy Savory Salmon 85 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Kitten Fillets in Gravy Savory Salmon 85 g
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Care Cat Kitten Savory Salmon Pouch - mokra karma dla kota - 85 gAkces-markt.pl Поскаржитись | 6 zł |
Karma dla kota BRIT CARE Kitten Fillets in Gravy Savory Salmon Łosoś 85 gBezzbożowa, mokra karma pełnoporcjowa superpremium dla kociąt. Karma Brit Care Cat Kitten Fillets in Gravy with Savory Salmon... щеjest wzbogacona rokitnikiem zwyczajnym i nasturcją.... Avans.plПоскаржитись | 4 zł |
BRIT CARE CAT FJ 85G KITTEN SAVORY SALMON POUCH DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACKarma pełnoporcjowa, mokra, bezzbozowa, Super Premium dla kociąt.
SKŁAD: filet z mięsa 85% (62% kurczak, 15% wątrĂłbka,... ще8% łosoś), bulion, 3% marchew, 0,5% rozmaryn, minerały, skrobia grochowa.
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 9.0%, tłuszcz surowy 4.5%, włĂłkno surowe 0.5%, popiĂłł surowy 2.0%, wilgotność 82,0%, wapń 0.25%, fosfor 0.2%, sĂłd 0.3%.
DODATKI ŻYWIENIOWE W 1KG: witamina D3 (3a671) 280 IU, witamina E (3a700) 160 mg, biotyna (3a880) 0,8 mg, cynk (3b606) 15 mg, mangan (3b504) 4 mg, żelazo (3b103) 12 mg, miedz (3b406) 0,5 mg, jod (3b201) 0,8 mg, tauryna (3a370) 600 mg.
ENERGIA METABOLICZNA: 840 kcal/kg.
Zawiera naturalne przeciwutleniac zoo24.plПоскаржитись | 4 zł |
BRIT CARE Cat Kitten Fillets in Gravy with Savory Salmon Enriched with Sea | 5 zł |
BRIT Care Cat Kitten Savory Salmon Pouch - mokra karma dla kota - 85 g | 5 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 179 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, вік: літнім, призначення: дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: дегідрована курка, свіжа курятина, жовтий горох, сушені яблука, суперпреміум
від 10 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, в составе: лосось, гарбуз, крохмаль, сочевиця, білок лосося, соус з лосося
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овес, комаха, яблучна м'якоть, клас: суперпреміум
від 5 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: дорослі, в составе: курячий білок, горошок, білок, колаген, котяча м'ята, ягоди годжі
від 160 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, при стресових ситуаціях, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 15 zł
паста, 0.1 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: солод, олії, жири, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче філе, птах, свинина, крохмаль, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо буйвола, м'ясо курки, свиняча печінка, свіжа морква, олія, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: дичина, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе з м'ясом 85% (курка 70%, печінка 15%), обліпиха 1%, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 33% (мін. 4% курка), риба та рибні продукти 9%, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 2 місяців, кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.19 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка (88%), свинина, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: лосось, морква, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: курка, печінка, індичка, бульйон, суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для суглобів, в составе: індичка, суперпреміум