Корм для собак Brit Care Sensitive Insect/Fish 1 кг
Фото 3 |
Brit Care Sensitive Insect/Fish 1 kg |
|
Високий вміст омега-3 та омега-6 ненасичених жирних кислот допомагає підтримувати блискучу вовну та здорову шкіру, зміцнюючи волосся, зменшуючи випадання, сухість та лупу, а також відновлюючи блиск.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sensitive Insect/Fish 1 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Care Sustainable Sensitive Owady i ryba 1 kg | 25 zł |
Brit Care Dog Sustainable Sensitive Insect Fish 1kg | 58 zł |
Brit Care Sustainable Sensitive Insect & Fish - sucha karma dla psa - 1 kg | 32 zł |
Brit Brit Care Dog Sustainable Sensitive Insect Fish 1kg | 44 zł |
BRIT CARE Dog Sustainable Sensitive fish insekt dla dorosłych psów z rybam | 26 zł |
Karma dla psa BRIT Care Sustainable Sensitive Owady i ryba 1 kg | 24 zł |
Преимущества корма:
- формула на основе насекомых и рыбы, чтобы избежать побочных реакций
- омега-3 жирные кислоты ДГК и ЭПК обладают защитными свойствами при воспалительных заболеваниях, в том числе аллергии
- пробиотики и антиоксиданты укрепляют иммунную систему и поддерживают здоровье пищеварительной системы
Модификації Brit Care Sensitive Insect/Fish
Ціни на Brit Care Sensitive Insect/Fish |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sensitive Insect/Fish 1 кг | від 24 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Care Sensitive Insect/Fish 3 кг | від 60 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Care Sensitive Insect/Fish 12 кг | від 187 zł | 17 пропозицій | ||
Brit Care Sensitive Insect/Fish 14 кг | від 220 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →