Корм для кішок Brit Care GF Sterilized Urinary Health 400 g
Закрити
Шапка
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care GF Sterilized Urinary Health 400 g
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Care Grain Free Sterilized Urinary Health z Kurczakiem 04 kg | 18 zł |
Brit Care Kot 400g GF Sterilized UrinaryBrit Care Kot 400g GF Sterilized Urinary
BEZZBO Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 22 zł |
VAFO PRAHS Brit Care Kot Sterilized Urinary 400g Gf | 21 zł |
BRIT Care Cat Grain-Free Sterilized Urinary 0.4 kgBezzbożowa hypoalergiczna karma ze świeżym kurczakiem dla dorosłych sterylizowanych kotów.
Koty po sterylizacji lub kastracji... щеsą szczególnie narażone na infekcje i choroby układu moczowego. Karma wspomaga zdrowie i kondycję kotów w zakresie ochrony dróg moczowych. Owoce żurawiny i suszona nasturcja mają działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Kwiat nasturcji dodatkowo posiada właściwości grzybobójcze i wirusobójcze. Poziom substancji mineralnych w karmie został odpowiednio zbilansowany, dzięki czemu działa korzystnie na zdrowie dróg moczowych i zapobiega powstawaniu kamieni. Rokitnik razem z suszonym rumiankiem wykazują właściwości przeciwzapalne oraz wspomagają działanie układu pokarmowego. Prebiotyki i probiotyki regulują stan mikloflory jelitowej i przyczyniają się do zwiększenia odporności zwierzęcia. Kompleks dwóch typów błonnika (psyllium, jabłko) ułatwia wydalanie kul włosowych.
Najw Fera.plПоскаржитись | 14 zł |
Karma sucha dla kota BRIT Care Cat Grain Free Sterilized Urinary Health, 4Brit Care Cat Grain Free Sterilized Urinary Health Kompletna karma dla dorosłych kotów sterylizowanych EmpikПоскаржитись | 12 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 119 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, турбота про зуби, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, фрукти, індичка, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, в составе: філе ягняти, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: борошно лосося, горошок, білок, картопля, жир, крохмаль, журавлина, шипшина
від 165 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.1 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: білок оселедця, горошок, жир, обліпиха( 4%), м'якоть яблука, дріжджі
від 17 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, овес, комаха, яблучна м'якоть, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
Модификації Brit Care GF Sterilized Urinary Health
Ціни на Brit Care GF Sterilized Urinary Health |
---|---|---|---|---|
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 400 g | від 12 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 2 kg | від 52 zł | 9 пропозицій | ||
Brit Care GF Sterilized Urinary Health 7 kg | від 119 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, шинка, лосось, протеїни, овочі, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: біле м'ясо птиці, злаки, лосось, шинка, свинина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: лосось (20%), рис (16%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: індичка (20%), рис (14%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, для нирок, в составе: м'ясо птиці, овочі, протеїни, печінка, ягоди, суперпреміум
від 10 zł
сухий корм, 0.2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: протеїн індички 25%, м'ясо індички 5%, злаки, трави, ягоди, олія, жир, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, лосось, шинка, протеїни, овочі, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: кролик, рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка 35%, оселедець 10%, курка 16%, горох, картопля, квасоля, жир, холістик
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум