Корм для собак Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 кг
Закрити
Шапка
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia). Electro.plПоскаржитись | 200 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia).... Avans.plПоскаржитись | 200 zł |
Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty - 2 x 12 kgJeśli chcesz, aby karma dla Twojego psa była nie tylko zdrowa i zbilansowana, ale także wyprodukowana w sposób zrównoważony,... щеBrit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty to świetny wybór. Sucha karma jest odpowiednia dla szczeniąt i młodych psów w pierwszym roku życia i wspiera optymalny rozwój. Szczególnie dobrze tolerowane owady są wykorzystywane jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Karma Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczka i insekty wzbogacona jest o olej z łososia, który dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera również prebiotyki i probiotyki wspomagające prawidłowe trawienie. Dla wsparcia w sytuacjach stresowych karma dostarcza Twojemu pupilowi L-tryptofan. Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie - 12 miesięcy). Specjalnie dla młodych psów w fazie wzrostu: bogata w składniki odżywcze kompozycja z łatwo przyswajalnymi składnikami. Przygotowana z insektami: przyjazne dla środowiska źródło białka, bardzo dobrze tolerowane. Dodatki roślinne: uszlachetnione ziołami i owocami. Z olejem z łososia: źródło cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Wspomaga trawienie: z probiotykami i prebiotykami, aby promować regularne trawienie. Z L-tryptofanem: dla wsparcia w sytuacjach stresowych. Zawiera taurynę: ważny aminokwas. Źródło siarczanu chondroityny i glukozaminy. Produkcja przyjazna środowisku: ze zrównoważonym źródłem białka (insekty) i opakowaniem wykonanym z materiału nadającego się do recyklingu. Zooplus.plПоскаржитись | 300 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kg 100-17Pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... щеia do 12. miesiąca życia).... Mediaexpert.plПоскаржитись | 200 zł |
BRIT Care Sustainable Puppy z kurczakiem i insektami 12 kgPlanet-friendly Formula Chicken & Insect dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie - 12 miesięcy).
Komp Fera.plПоскаржитись | 164 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: ягня, рис, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для печінки, для суглобів, для кісток, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: лосось, рис, курка, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: гіпоалергенний, в составе: качка, курка, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: оленина 36%, картопля 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% тунець, бульйон, морква, розмарин, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок індички, крохмаль, кокосове масло
від 5 zł
вологий корм, 0.07 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка( 40%), курка, шинка( 4%), борошно з водоростей, суперпреміум
Преимущества корма:
- жирные кислоты омега-3 DHA и EPA поддерживают нормальное развитие мозга и сердца
- пробиотики и антиоксиданты укрепляют иммунную систему и поддерживают здоровье пищеварительной системы
Модификації Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect
Ціни на Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 кг | від 19 zł | 10 пропозицій | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 3 кг | від 51 zł | 8 пропозицій | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 кг | від 124 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, м'ясо ягняти, протеїни, овочі, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 184 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, сардинелла, скумбрія, ставрида, сардина, свинина, качка, клас: холістик
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум