Корм для кішок Brit Care Fillets Flavour Box in Jelly 12 pcs
Закрити
Шапка
Brit Care Fillets Flavour Box in Jelly 12 pcs |
|
Морква та розмарин для здорового травлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Care Fillets Flavour Box in Jelly 12 pcs
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT CARE FLAVOUR Karma mokra dla KOTÓW saszetki MIX SMAKÓW 12x85g DARMOWA | 42 zł |
Brit Care Cat, filety w galarecie, 12 x 85 g - Pakiet mieszany, 4 smakiJeśli chcesz zaskoczyć swojego kota czymś wyjątkowym to filety w galarecie marki Brit Care jest doskonałym wyborem. Karma prz... щеekonuje swoim pysznym smakiem nawet najbardziej wymagających pupili. Pakiet mieszany zawiera cztery niezwykłe warianty smakowe. Karma składa się z delikatnych kawałków fileta w miękkiej galarecie. Zawiera rozmaryn i marchew, które mogą wspierać funkcje trawienne. Filety z galarecie Brit Care Cat to bezzbożowa karma dla kotów, która nie zawiera również dodatku cukru ani soi. Pakiet mieszany zawiera następujące warianty smakowe: 3 x Filety w galarecie z indykiem i krewetkami. 3 x Filety w galarecie z pstrągiem i dorszem. 3 x Filety w galarecie z kurczakiem i serem. 3 x Filety w galarecie z tuńczykiem. Filety w galarecie Brit Care Cat, 12 x 85 g w skrócie: Smakowita mokra karma dla dorosłych kotów. Wyborne receptury: karma doskonale nadaje się dla kotów z nietolerancjami pokarmowymi i problemami z nietolerancją pokarmową. Bez zbóż: odpowiednia dla kotów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Bardzo apetyczne: delikatne kawałki filetów w pysznej galarecie. Uszlachetnione marchewką i rozmarynem: może wspierać zdrowe trawienie. Bez soi i dodatku cukru. Praktyczne saszetki: z zawartością 85 g każda. Pakiet mieszany: zawiera 4 pyszne warianty smakowe. Zooplus.plПоскаржитись | 52 zł |
BRIT Care Cat Flavour Box in Jelly 12x85g mix smaków w galaretceZestaw mokrej karmy w galaretce zawiera:
3X Brit Care Cat Pouch Fillets in Jelly with Tender Turkey & Shrimps enriched wi... щеth Carrot & Rosemary
Skład: filet z mięsa 85% (62% kurczak, 15% wątróbka, 4% indyk, 4% krewetki), bulion, 3% marchew, 0,5% rozmaryn, minerały, skrobia grochowa.
Skład Fera.plПоскаржитись | 37 zł |
Brit Care Cat FJ Flavour Box in Jelly Pouch 12x85gcechyskład: indyk i krewetki: filet z mięsa 85% (62% kurczak, 15% wątróbka, 4% indyk, 4% krewetki), bulion, 3% marchew, 0,5%... щеrozmaryn, minerały, skrobia groc... EmpikПоскаржитись | 40 zł |
BRIT CARE Cat Fillets in Jelly mix 12x85g | 43 zł |
Серія Brit Care
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комаха, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: комаха, біла риба, горошок, м'якоть яблука, гороховий білок, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 56 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 172 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 7 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
від 11 zł
ласощі, снеки, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, в составе: ягня, банан
від 11 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: індичка, рис, курка, фрукти, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: баранина, рис, яблучна м'якоть, жир, лососева олія, горохова борошно, клас: суперпреміум
від 57 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, лосося, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: 62% курка, 15% печінка, 8% лосось, бульйон, обліпиха, мінерали, крохмаль, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: сушений кролик 36%, рис 35%, фрукти, курячий і риб'ячий жир, трави, клас: суперпреміум
від 35 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 13 zł
ласощі, снеки, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: білок комах, горох, білок тунця, крохмаль, масло, лляне насіння
від 6 zł
ласощі, снеки, 0.05 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: дегідроване борошно лосося 22%, горошок, курячий білок 10%, суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, при стресових ситуаціях, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, жир, яблучна м'якоть, ароматизатор, дріжджі, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: свіжа курятина (26 %), дегідрована курка (26 %), жовтий горох, суперпреміум
Ассортимент включает следующие вкусы:
- 3 x индейка и креветки
- 3 x форель и треска
- 3 x курица с сыром
- 3 x тунец
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 35 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: індичка, лосось, качка, курка, суперпреміум
від 35 zł
вологий корм, паучи, 0.37 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, оленяче м'ясо, свинина, вітаміни та мінерали, суперпреміум
від 24 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курячий бульйон, курка, рис, суперпреміум
від 39 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: оселедець, лосось, курка, олень, суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 8 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка, лосось, індичка, яловичина, суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
від 36 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, кролик, ягня, м'ясні продукти, суперпреміум
від 45 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум