Karm dla psów Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 kg
Zamknij
Menu
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 kg
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Care Dog Sustainable Puppy Chicken 12 kgIf you want your dog's food to be not only healthy and balanced, but also sustainably produced, Brit Care Sustainable Puppy C... więcejhicken Insect is a great choice. Dry food is suitable for puppies and young dogs in the first year of life and supports their optimal development. Insects are processed as an ecological source of protein, which also scores with particularly good tolerability. Brit Care Sustainable Puppy Chicken Insect feed is enriched with salmon oil, which is a source of valuable omega-3 fatty acids. It also contains prebiotics and probiotics that support normal digestion. For support in stressful situations, the feed provides your animal with L-tryptophan. Brit Care Sustainable Puppy Chicken Insect: Complete dry food for puppies and young dogs of all breeds (4 weeks - 12 months) Specially for the growth phase: nutrient-rich composition with easily digestible ingredients Prepared from insects: ecological source of protein, very well tolerated Plant additives : enhanced with herbs and fruit With salmon oil: a source of valuable omega-3 fatty acids Digestive support: with probiotics and prebiotics to support regular digestion With L-tryptophan: for support in stressful situations Contains taurine: an important amino acid Source of chondroitin sulfate and glucosamine Friendly production environmentally friendly: with a sustainable protein source (insects) and packaging made from recyclable material. Proshop.plZłóż skargę | 220 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... więcejia do 12. miesiąca życia). Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kgPełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... więcejia do 12. miesiąca życia).... Avans.plZłóż skargę | 200 zł |
Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty - 2 x 12 kgJeśli chcesz, aby karma dla Twojego psa była nie tylko zdrowa i zbilansowana, ale także wyprodukowana w sposób zrównoważony,... więcejBrit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty to świetny wybór. Sucha karma jest odpowiednia dla szczeniąt i młodych psów w pierwszym roku życia i wspiera optymalny rozwój. Szczególnie dobrze tolerowane owady są wykorzystywane jako przyjazne dla środowiska źródło białka. Karma Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczka i insekty wzbogacona jest o olej z łososia, który dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Zawiera również prebiotyki i probiotyki wspomagające prawidłowe trawienie. Dla wsparcia w sytuacjach stresowych karma dostarcza Twojemu pupilowi L-tryptofan. Brit Care Dog Sustainable Puppy, kurczak i insekty w skrócie: Kompletna sucha karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras (4 tygodnie - 12 miesięcy). Specjalnie dla młodych psów w fazie wzrostu: bogata w składniki odżywcze kompozycja z łatwo przyswajalnymi składnikami. Przygotowana z insektami: przyjazne dla środowiska źródło białka, bardzo dobrze tolerowane. Dodatki roślinne: uszlachetnione ziołami i owocami. Z olejem z łososia: źródło cennych kwasów tłuszczowych omega-3. Wspomaga trawienie: z probiotykami i prebiotykami, aby promować regularne trawienie. Z L-tryptofanem: dla wsparcia w sytuacjach stresowych. Zawiera taurynę: ważny aminokwas. Źródło siarczanu chondroityny i glukozaminy. Produkcja przyjazna środowisku: ze zrównoważonym źródłem białka (insekty) i opakowaniem wykonanym z materiału nadającego się do recyklingu. Zooplus.plZłóż skargę | 300 zł |
Karma dla psa BRIT CARE Dog Sustainable Puppy Kurczak i owady 12 kg 100-17Pełnoporcjowa karma na bazie kurczaka i owadów, stworzona z myślą o szczeniętach i młodych psach wszystkich ras (od 4. tygodn... więcejia do 12. miesiąca życia).... Mediaexpert.plZłóż skargę | 200 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Brit Care
od 51 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, owies, owady, tłuszcz, pulpa jabłkowa, aromat, drożdże, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 238 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 55 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 57 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, łosoś, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, v sostave: jagnięcina, banan
od 116 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: świeży kurczak (26%), suszony kurczak (26%), żółty groszek, super premium
od 190 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, na wątrobę, na stawy, na kości, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 11 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kurczak, owoce, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 162 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: jagnięcina, ryż, pulpa jabłkowa, tłuszcz, olej z łososia, mąka grochowa, klasa: super premium
od 35 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: indyk, kurczak, groszek, ciecierzyca, super premium
od 60 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: indyk (28%), świeży kurczak (26%), żółty groszek (16%), tłuszcz z kurczaka, super premium
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, v sostave: kryl, dynia, skrobia, soczewica, białko, suszony kokos, algi morskie
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wątróbka, indyk, krewetka, bulion, marchew, rozmaryn, minerały, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby, soki mięsne, zioła, owoce, jagody, minerały, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 0.07 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: ryż z kurczaka, super premium
Modyfikacje Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect
Ceny na Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect |
---|---|---|---|---|
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 1 kg | od 19 zł | 10 oferty | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 3 kg | od 51 zł | 7 oferty | ||
Brit Care Sustainable Puppy Chicken/Insect 12 kg | od 124 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, jagnięcina, białka, warzywa, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 184 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, sardynella, makrela, ostrobok, sardynka, wieprzowina, kaczka, klasa: holistyczna
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 263 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium