Karm dla psów Brit Premium Light 3 kg
Zdjęcia 11 |
Brit Premium Light 3 kg 3 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Light 3 kg
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Brit Premium Light z nadwagą o smaku indyka 3 kg (859Pełnoporcjowa karma z indykiem i owsem dla psów wszystkich ras z nadwagą. Wysoko w indyku. Działanie uspokajające i zdrowie s... więcejercaWysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca. Rumianek i jagody działają uspokajająco. Optymalne zarządzanie wagąZredukowany poziom tłuszczu i energii w celu utrzymania idealnej masy ciała. Wspomaganie stawów i mobilnościChond Rozetka.plZłóż skargę | 39 zł |
Brit Premium by Nature Light 3 kgBrit Premium by Nature Light 3 kg Uniwersalne Jab?ko, Kurczak, Kukurydza, Indyk Proshop.plZłóż skargę | 82 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 3 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z tendencją do... więcejtycia i/lub nadwagą. Electro.plZłóż skargę | 36 zł |
Brit, karma dla psów, Premium By Nature Light, 3kgKarma sucha dla psa Brit Premium By Nature Light 3kg Naturalna karma dla psów z tendencją do nadwagi/ po zabiegu kastracji, z... więcejobniżoną zawartością glutenu, z... EmpikZłóż skargę | 32 zł |
Brit Premium By Nature Light - sucha karma dla psa 3kg BP93Brit Premium By Nature Light - karma sucha dla psa, który musi dbać o wagę Marka Brit została stworzona w 1994 w czeskiej Pra... więcejdze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Light. Light - Indyk i Kurczak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Light. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów dorosłych, które muszą w specjalny sposób dbać o utrzymanie wagi. Ponieważ ma ona obniżoną zawartość tłuszczu do 8% oraz oparta jest o kompozycje lekkich mięs - indyka i kurczaka, które zawarte są zarówno w firmie dehydratyzowane Miskakarmy.plZłóż skargę | 38 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Brit Premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 127 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 22 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 22 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 116 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 10 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 10 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 26% indyk, 15% jagnięcina, wątróbka, 2% mąka grochowa, premium
od 34 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 11 zł
przysmaki, pałeczki, 0.01 kg, 3 szt., wiek: dorosłe, v sostave: mięso, produkty zwierzęce, drożdże, minerały
Modyfikacje Brit Premium Light
Ceny na Brit Premium Light |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Light 3 kg | od 32 zł | 16 oferty | ||
Brit Premium Light 15 kg | od 127 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 127 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, v sostave: łosoś 25%, indyk 20%, groszek 18%, tłuszcz, jajka, jabłka, klasa: holistyczna
od 14 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 125 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium