Ціни на Brit Premium Light 15 кг
Фото 11 | від 120 до 223 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 15; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; для активних собак; в списокмої списки |
3 кг15 кг | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Light 15 kgKompletna formu?a indycza i owsiana dla psów wszystkich ras z nadwag?. Optymalna regulacja wagi Od?ywianie stawów i... щеwsparcie mobilno?ci Czynnik przeciwstresowy dla wspierania funkcji serca Bezglutenowe p?atki z wysok? warto?ci? od?ywcz? lepszy smak i strawno?? kolagen, zielone ma??e muszlowe i skorupiaki na stawy i chrz?stk? wysoki poziom omega-3 dla zdrowego serca, skóry i l?ni?cej sier?cifruit and herbs for better digestion and immunity Proshop.plПоскаржитись | 200 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 15 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z ten... щеdencją do tycia i/lub nadwagą. Electro.plПоскаржитись | 124 zł |
Brit Brit Premium by Nature light sucha karma dla psów z nadwagą z indykieBrit Premium By Nature Light 1 kg Pełnoporcjowa formuła z indykiem i owsem dla dorosłych psów z nadwagą wszystkich... щеras. Jeśli chcesz mieć pewność, że karma posmakuje Twojemu Pupilowi, to specjalne rozwiązanie w postaci opakowania o pojemności 1 kg jest dla Ciebie. Nie kupuj dużego worka i nie... Bee.plПоскаржитись | 139 zł |
Brit PREMIUM BY NATURE Light - sucha karma z indykiem i owsem dla psów dorDodatki do żywności dla zwierząt domowychSkładni Akces-markt.plПоскаржитись | 145 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Light Indyk z owsem 15 kgBrit Premium Light to starannie skompletowana karma z indykiem i kurczakiem dla dorosłych psów wszystkich ras z ten... щеdencją do tycia i/lub nadwagą.... Avans.plПоскаржитись | 124 zł |
Brit Premium By Nature Light - sucha karma dla psa 15kg BP915Brit Premium By Nature Light - karma sucha dla psa, który musi dbać o wagę Marka Brit została stworzona w 1994 w cz... щеeskiej Pradze. Ze względu na fakt, że od samego początku działa jako firma rodzinna, za swój cel stawia poszanowanie Swoich "zwierzęcych" klientów. W związki z tym jednym z elementów polityki firmy jest brak zgody na stosowanie składników, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie zwierzaka. Na co dzień Brit oferuje swoim klientom szeroki asortyment karm ogólnych i dedykowany jak np. Brit Premium By Nature Light. Light - Indyk i Kurczak Jednym z produktów marki, jest sucha karma dla psów Brit Premium By Nature Light. Z pewnością jest ona dobrym rozwiązaniem dla wszystkich psów dorosłych, które muszą w specjalny sposób dbać o utrzymanie wagi. Ponieważ ma ona obniżoną zawartość tłuszczu do 8% oraz oparta jest o kompozycje lekkich mięs - indyka i kurczaka, które zawarte są zarówno w firmie dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 140 zł |
Brit Premium By Nature Light 15kg indyk Brit wytwarza wysokiej jakości produkty według najwyższych standardów. Pod względem jakości są one jednymi z najl... щеepszych na rynku, a oferta jest niezwykle zróżnicowana i wyjątkowa. Brit Premium By Nature Light 15kg Karma pełnoporcjowa z indykiem ✅dla psów wszystkich ras z nadwagą Indyk i owies. Można podawać w postaci suchej lub zwilżonej letnią wodą. Podawaj karmę w 1-2 równych porcjach w ciągu dnia. Zalecaną ilość dobową przedstawiono w tabeli żywieniowej. ✅ Podając Brit Premium po raz pierwszy, wybierz mniejszą ilość i wymieszaj ją z poprzednio stosowaną karmą Stopniowo zwiększaj zawartość Brit Premium. Należy zadbać o to, aby pies miał zawsze świeżą wodę do picia. Skład: indyk 30% (dehydratyzowan Erli.plПоскаржитись | 127 zł |
Karma Brit Premium By Nature Light (15 kg )Specyfikacja Smak karmy Jabłko Smak karmy Kukurydza Smak karmy Indyk Smak karmy Kurczak... щеSpecyficzne potrzeby zwierzęcia Tendencja do nadwagi Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Omega-3 Zawiera witaminy Witamina E Waga produktu 15 kg Wiek zwierzęcia W każdym wieku Dodatki do żywności dla zwierząt domowych Składniki analityczne: białko surowe 25,0%, zawartość tłuszczu 8,0%, wilgotność 10,0%, popiół surowy 7,6%, włókno surowe 6,5%, wapń 1,6%, fosfor 1,2%, omega 3 0,1%, omega 6 0,7% Skład odżywczy :witamina A (3a672a) 20 000 IU, witamina D3 (E671) 1 200 IU, witamina E (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, L-karnityna (3a910) 100 mg, biotyna (3a880) 0,6 mg, chlorek choliny (3a890) 600 mg, chelat cynkowy aminokwasów hydrat (3b606) 90 mg, chelat aminokwasów żelaza hydrat (E1) 80 mg, chelat manganu aminokwasów hydrat (E5) 35 mg, jodek potasu (3b201) 0,65 mg, chelat miedziowy aminokwasów hydrat (E4) 15 mg, organiczna forma selenu produkowana przez Saccaromyces cerevisiae CNCM I-3060 (selenizowane drożdże inaktywowane) (3b8.10) 0,2 mg Zawiera antyoksydanty zatwierdzone przez UE: ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego (1b306), askorbyl palmitynian (1b304) i ekstrakt z rozmarynu Popiół surowy 7,6% Włókna surowe 6,5% Wapń 1,6% Metaboliczna energia (ME) 3180 kcal/kg Białko 25% Zawartość tłuszczu 8% Zawartość witaminy D3 1200 IU/kg Zawartość witaminy A 20000 IU/kg Fosfor 1,2% Zawartość witaminy E 500 mg/kg Szerokość 570mm Długość 360mm Wysokość 150mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 168 zł |
Brit Premium By Nature Light 15kg | 181 zł |
Brit Premium by Nature Light - 2 x 15 kgWiele psów zmaga się z otyłością i potrzebuje wsparcia, aby wrócić do dobrej formy. Brit Premium by Nature Light sm... щеakuje bajecznie i zawiera mnóstwo chudego białka z indyka! Niskotłuszczowa receptura i obniżona zawartość energii pomagają kontrolować wagę. Aby dostarczyć lekkostrawnych węglowodanów, Brit Premium by Nature Light zawiera owies. Specjalna mieszanka składników ziołowych, takich jak rumianek, borówki, kurkuma i inne, zapewniają cenne mikroelementy i doskonale dopełniają smaku! Karma ma również niską zawartość glutenu i jest wytwarzane ze starannie wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 223 zł |
Brit BRIT dog Premium by Nature LIGHT - 15kgKOMPLETNA KARMA DLA PSÓW Z NADWAGĄ OPRACOWANA NA BAZIE WYSOKIEGO UDZIAŁU MIĘSA Z INDYKA I KURCZAKA Z OWSEM.
WŁAŚCIW... щеOŚCI KARMY:
OCHRONA SERCA
Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę serca i wraz z rumiankiem i borówkami pomaga lepiej radzić sobie ze stresem
KONTRO Petkarma.plПоскаржитись | 153 zł |
BRIT Premium By Nature Light 15 kg + mokra karma z indykiem 6x1240 gPełnoporcjowa karma, z indykiem i owsem, dla psów wszystkich ras, z nadwagą lub tendencją do tycia.
Wysokiej jakośc... щеi karma, zawierająca dużą ilość mięsa z indyka. Dzięki niskiemu poziomowi tłuszczu i energii, karma pomaga obniżyć masę ciała psa. Lekkostrawne białko wspiera pracę mięśni, odżywia je, a jednocześnie dostarcza odpowiednią ilość składników, niezbędnych dla zdrowia i zachowania witalności psa.
Najważniej Fera.plПоскаржитись | 151 zł |
Brit Premium By Nature Light 15kg | 167 zł |
Brit Premium By Nature Light 15kg | 120 zł |
BRIT - Premium by nature light pies 15kg | 160 zł |
Karma Brit Premium By Nature Light (15 kg ) | 150 zł |
Brit Brit Premium By Nature Light 15kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 136 zł |
Brit Brit Premium By Nature Light 15kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 135 zł |
Brit Premium By Nature Light 15kg + niespodzianka dla psa GRATIS! | 120 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!