Корм для кішок Brit Premium Adult Sensitive 8 kg
Фото 8 |
Brit Premium Adult Sensitive 8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Adult Sensitive 8 kg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kgBrit Premium by Nature Cat Sensitive Lamb. Premiumowa karma dla kotów. Hypoalergiczna mieszanka z jagni?cin? dla doros?ych kotów o wra?liwej trawie pokarmowej. Smaczna i zach?caj?ca karma premium dla kota, wykonana z naturalnych sk?adników zapewniaj?cych zdrowe codzienne od?ywianie kota. Z sosem z w?tróbki kurzej Z pulp? jab?kow? - naturalnym ?ró... щеd?em b?onnika Z rozmarynem, go?dzikami, kurkum? i cytrusami - naturalnymi przeciwutleniac Proshop.plПоскаржитись | 185 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Sensitive lamb 8 kgPełnoporcjowa, hipoalergiczna karma dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym.Susz Fera.plПоскаржитись | 135 zł |
Brit Premium By Nature Kot 8kg Lamb SensitiveBRIT PREMIUM BY NATURE SENSITIVE Z JAGNIĘCINĄ. Pełnoporcjowa karma dla kotów z jagnięciną dla kotów dorosłych, z wrażliwym przewodem pokarmowym. SKŁAD: dehyd... EmpikПоскаржитись | 146 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 126 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 107 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 65 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 116 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: баранина 20%, м'ясо індички 15%, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% філе тунця і рибні субпродукти, преміум
від 47 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
Аналітичні складові:
- сирий білок 35 %
- сирий жир 15 %
- сира клітковина 2.5 %
- сира зола 6.6 %
- волога 10 %
- кальцій 1.3 %
- фосфор 1.1 %
- натрій 0.4 %
- магній 0.08 %
Модификації Brit Premium Adult Sensitive
Ціни на Brit Premium Adult Sensitive |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Adult Sensitive 300 g | від 11 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 800 g | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 1.5 kg | від 32 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Adult Sensitive 8 kg | від 135 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 101 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 116 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 152 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, жом буряків, целюлоза, соус, суперпреміум
від 93 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, баранина, ячмінь, жом буряків, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жир, білок, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: птах, злаки, овочі, яйце, жири, білок, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 166 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, індичка, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 163 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 139 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, боби, солодку картоплю, протеїни, оленина, лосось, овочі, холістик
від 153 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка 27%, маїс, рис, жир, білок, яблука, риба, суперпреміум