Корм для кішок Brit Premium Kitten Chicken 300 g
Фото 5 | від 10 zł в списокмої списки |
Brit Premium Kitten Chicken 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 66 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 26 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, лосось, яловичина, форель, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, злаки, рис, овочі, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 132 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 74% м'ясо і м'ясні субпродукти, 8% форель і рибні субпродукти, преміум
від 120 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 20 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 8 zł
ласощі, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, в составе: 85% курка, 10% баранина, 3.5% рис, 1% бульйон, 0.5% колаген, клас: преміум
Модификації Brit Premium Kitten Chicken
Ціни на Brit Premium Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Kitten Chicken 300 g | від 10 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 800 g | від 18 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 1.5 kg | від 28 zł | 4 пропозиції | ||
Brit Premium Kitten Chicken 8 kg | від 107 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, вітаміни, мінерали, преміум
від 18 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 40 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 14 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: лосось, жир, горох, нут, олія, куряча печінка, насіння льону, яблука, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.75 кг, вік: від 2 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, пшениця, кукурудза, олії, жир, економ
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: тріска, картопля, олія, креветки, гарбуз, оселедець, морква, борошно, диня, суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, жир, крохмаль, горошок, картопля, мінерали, олія, риб'ячий жир, суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, гіпоалергенний, в составе: яловичина, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 3 тижнів, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: курка, індичка, кукурудза, жир, коричневий рис, ячмінь, овес, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум