Корм для собак Brit Premium Senior S+M 15 кг
Brit Premium Senior S+M 15 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Senior S+M 15 кг
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brit Premium by Nature Senior S M 15 kg sucha karma dla psów 8595602530175Karma dla wszystkich psów z przepisem dla starszych psów (od 7 lat), małych i średnich ras (1-25 kg).
Skład: kurczak 42% (od... щеwodniony 22%, 20% bez kości), owies, pszenica, kukurydza, suszone jabłka, tłuszcz z kurczaka (zakonserwowany z mieszanymi tokoferolami), olej z łososia (2%), hydrolizowana wątróbka drobiowa, drożdże piwne, kolagen, skorupiaków (źródło glukozaminy, 210 mg/kg), pel (jeden chon) źródło droityny, 150 mg/kg), owoce i zioła (goździki, cytrusy, rozmaryn, żółty korzeń, 120 mg/kg), oligosacharydy mannu (120 mg/kg), frukto-oligosac Amazon.plПоскаржитись | 140 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 15 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu. Electro.plПоскаржитись | 129 zł |
Karma dla psa BRIT Premium By Nature Senior Kurczak 15 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu.... Avans.plПоскаржитись | 129 zł |
BRIT Premium SENIOR Small Medium KURCZAK 15kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK
WSPIERA FUNCKJE SERCA
WSPOMAGA ZDROWIE STAWÓW
WSPOMAGA UTRZYMANIE OPTYMALNEJ MASY CIAŁA zoo24.plПоскаржитись | 134 zł |
Brit Premium By Nature Senior S+M 15kgSpecyfikacja Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Efekty zdrowotne Zdrowie ogólne Rodza... щеj zwierzęcia Pies Wiek zwierzęcia Senior Smak karmy Jabłko Smak karmy Kukurydza Smak karmy Kurczak Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Omega-3 Zawiera witaminy Witamina E Waga produktu 15 kg Rodzaj opakowania Worek Rasa psa Każda rasa Wielkość psa Małe i średnie (2 - 20 kg) Forma dawkowania Stały Dodatki do żywności dla zwierząt domowych Analytical ingredients:cru ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 173 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Brit Premium
від 108 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 121 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 12 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 41% курка, печінка, 4% рис, 2% борошно, 1% лігноцелюлоза, преміум
від 113 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 16 zł
ласощі, палички, 0.01 кг, 3 шт, вік: дорослі, в составе: м'ясо, продукти тваринного походження, дріжджі, мінерали
від 89 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 28 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка 40%, рис, жир, горох, лосось, масло, шпинат, куряча печінка, преміум
від 33 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 10 zł
вологий корм, 0.2 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 26% індик, 15% ягня, печінка, 2% горохова мука, преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, кукурудза, пшениця, рис, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Основні особливості:
- Підвищений вміст вітамінів впливають і уповільнюють природні процеси старіння
- Поліпшенню серцево-судинної системи за допомогою натуральних антиоксидантів
- Глюкозоамін і ходроїтин впливає на здоров'я хрящів
Модификації Brit Premium Senior S+M
Ціни на Brit Premium Senior S+M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Senior S+M 1 кг | від 16 zł | 7 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 3 кг | від 35 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 8 кг | від 74 zł | 15 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 15 кг | від 101 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 132 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: білок курячий 32%, кукурудза, овес 20%, м'якоть яблука 4%, жир пташиний, клас: преміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 114 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка, свинина, яловичина - 20%, сушена курка 21%, жир, рис, олія, клас: преміум
від 134 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: білок індички, кукурудза, рис, жир, зародки кукурудзи, буряк, клас: преміум
від 122 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для серця, для кісток, в составе: курка, індичка, кукурудза, крупа, ячмінь, жир, сорго, жом буряка, соус, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 106 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 132 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: курка, клас: суперпреміум