Корм для собак Brit Premium Senior S+M 1 кг
Brit Premium Senior S+M 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Premium Senior S+M 1 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BRIT Premium By Nature Senior SM Chicken 1 kg | 23 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Senior Kurczak 1 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu. Electro.plПоскаржитись | 21 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Senior Kurczak 1 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu.... Avans.plПоскаржитись | 21 zł |
Karma dla psa BRIT Premium by Nature Senior Kurczak 1 kgKompletna karma dla starszych (7 lat i więcej), dużych i bardzo dużych psów. Receptura z wysoką zawartością najlepszego drobiu.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 16 zł |
BRIT Premium By Nature Senior Small Medium S+M Chicken 1 kg Karma pełnoporcjowa z kurczakiem dla starszych psów małych i średnich ras (1-25kg), w wieku powyżej 7 lat.
Karma zawiera sta... щеrannie dobrane i wyselekcjonowan Fera.plПоскаржитись | 20 zł |
Karma sucha dla psa BRIT Premium By Nature Senior, 1 kgnowa formuła karm dla małych i średnich psów karma zawiera owies zamiast ryżu obniżona zawartość pszenicy i kukurydzy wzmacni... щеają odporność psa; dzięki natura... EmpikПоскаржитись | 21 zł |
Серія Brit Premium
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 111 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, в составе: лосось, рис, індичка, жир, горох, яблучна м'якоть, масло, преміум
від 124 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка (36 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 99 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 75 zł
сухий корм, 8 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.1 кг, 4 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, преміум
від 130 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: курка (40 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 27 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, екстракти білків росл. походження, преміум
від 30 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 31 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, гіпоалергенний, в составе: баранина, рис, індичка, горох, жир, яблучна м'якоть, масло, дріжджі, преміум
від 118 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: курка, овес, пшениця, фрукти, трави, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, свинячий бульйон, курка, трахея, розмарин, мінерали, масло, клас: преміум
від 109 zł
сухий корм, 8 кг, вік: дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, турбота про зуби, в составе: висушене куряче м'ясо 38%, рис, курячий жир, преміум
від 112 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (40%), рис, злаки, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Основні особливості:
- Підвищений вміст вітамінів впливають і уповільнюють природні процеси старіння
- Поліпшенню серцево-судинної системи за допомогою натуральних антиоксидантів
- Глюкозоамін і ходроїтин впливає на здоров'я хрящів
Модификації Brit Premium Senior S+M
Ціни на Brit Premium Senior S+M |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Senior S+M 1 кг | від 16 zł | 6 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 3 кг | від 35 zł | 11 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 8 кг | від 74 zł | 16 пропозицій | ||
Brit Premium Senior S+M 15 кг | від 111 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 14 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: лосось, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, жом буряка, горох, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: курка, лосось, риба, картопля, індичка, горох, жир, клас: суперпреміум
від 30 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум