Корм для собак Josera JosiDog Solido 0.9 кг
Josera JosiDog Solido 900 g |
|
Повноцінний сухий корм для менш рухливих дорослих і старших собак, собак зі схильністю до набору зайвої ваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Solido 0.9 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa JOSERA Josidog Solid Drób 900 gJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizycznej lub psac... щеh starszych oraz ze skłonnością do nadwagi. Electro.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa JOSERA Josidog Solid Drób 900 gJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizycznej lub psac... щеh starszych oraz ze skłonnością do nadwagi.... Avans.plПоскаржитись | 15 zł |
JosiDog Solido 900gJosiDog Solido to zbalansowane żywienie o obniżonym poziomie tłuszczu, które świetnie smakuje. Офіційний партнер Josera Josera.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 17 zł |
Karma dla psa JOSERA Josidog Solid Drób 900 gJosiDog Solido to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o dorosłych psach o zmniejszonej aktywności fizycznej lub psac... щеh starszych oraz ze skłonnością do nadwagi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 13 zł |
JOSERA JOSIDOG SOLIDO 900G DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK 63798JosiDog Adult Solido Senior to lekka i zbalansowana karma stworzona z myślą o psach starszych, dorosłych o zmniejszonej akt... щеywności fizycznej oraz ze skłonnościami do nadwagi. Karma pomimo obniżonej zawartości tłuszczu świetnie smakuje. Dodatkowo została wzbogacona o unikalny kompleks Life Protect wspomagający prawidłowy rozwój Twojego psa.
Ograniczona ilość tłuszczy pozwala na utrzymanie idealnej sylwetki nawet przez psy mniej aktywne. Nowozelandzkie małże zielone mają dużą zawartość glikozaminoglik zoo24.plПоскаржитись | 13 zł |
JosiDog Solido Senior - 900 gJosiDog Solido Senior to lekka i zbilansowana kompletna karma dla psów mniej aktywnych, starszych lub z nadwagą. Zawartość en... щеergii została w tej karmie obniżona, aby przeciwdziałać niepożądanej nadwadze i wspierać utrzymanie idealnej wagi. Zawarty w karmie drób dostarcza lekkostrawnych białek, które są łatwe do wykorzystania. JosiDog Solido nie zawiera pszenicy, ponieważ jest ona często przyczyną nietolerancji pokarmowych lub alergii. W składzie nie ma również soi ani sztucznych dodatków. Wysoka zawartość cennych antyoksydantów pomaga komórkom chronić się przed wolnymi rodnikami. Dodatek inuliny działa prebiotycznie na przewód pokarmowy i wspiera dobre bakterie w jelitach. Pomaga to promować zrównoważoną florę jelitową. Wzbogacona o ważne witaminy i składniki mineralne, karma ta oferuje Twojemu psu smaczną i holistyczną dietę na zasłużoną psią emeryturę. JosiDog Solido w skrócie: Karma kompletna dla mniej aktywnych, borykających się z nadwagą bądź starszych psów. Zredukowana wartość energetyczna: aby zapobiec nadwadze, albo stracić niepożądane kilogramy. 66% białek zwierzęcych: drób, który dostarcza wartościowych i lekkostrawnych protein. Z działającą prebiotycznie inuliną: wpływającą na zdrowie flory jelitowej, przeciwdzałając Zooplus.plПоскаржитись | 17 zł |
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 94 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 173 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 144 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 165 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 13 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 64 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 127 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, ячмінь, білок свійської птиці, сушений, клітковина, жир, клас: преміум
від 63 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 129 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 166 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
від 17 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 89 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
Модификації Josera JosiDog Solido
Ціни на Josera JosiDog Solido |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Solido 0.9 кг | від 13 zł | 6 пропозицій | ||
Josera JosiDog Solido 4.5 кг | від 64 zł | 5 пропозицій | ||
Josera JosiDog Solido 15 кг | від 128 zł | 11 пропозицій | ||
Josera JosiDog Solido 18 кг | від 145 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 15 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: рис, м’ясо ягняти, злаки, протеїни, овочі, яйця, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: лосось, оленина, ягня
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 113 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум