Корм для собак Josera JosiDog Master Mix 0.9 кг
Josera JosiDog Master Mix 900 g 0.9 кг4.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Master Mix 0.9 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa JOSIDOG Master Mix Drób 900 gKolorowe krokiety z burakiem ćwikłowym marki JOSIDOG przeznaczone są dla dorosłych psów o normalnej aktywności. 68% - źródło... щеbiałka pochodzenia zwierzęcego. 32% - źródło białka pochodzenia roślinnego. Electro.plПоскаржитись | 16 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Master Mix Drób 900 gKolorowe krokiety z burakiem ćwikłowym marki JOSIDOG przeznaczone są dla dorosłych psów o normalnej aktywności. 68% - źródło... щеbiałka pochodzenia zwierzęcego. 32% - źródło białka pochodzenia roślinnego.... Avans.plПоскаржитись | 16 zł |
JosiDog Master Mix - 900 gJeśli szukasz zbilansowanej karmy, która zapewni Twojemu wiernemu towarzyszowi wszystko, czego potrzebuje każdego dnia pod wz... щеględem składników odżywczych i substancji witalnych, to JosiDog Master Mix jest doskonałym wyborem. Ta wyprodukowana w Niemczech sucha karma zawiera unikalny pakiet aktywnych składników, które mogą przyczynić się do zwiększenia witalności Twojego psa na wiele sposobów. Urozmaicona mieszanka kolorowych krokietów z kukurydzą i burakiem nie tylko szczególnie smakuje, ale oprócz białka zwierzęcego i roślinnego dostarcza lekkostrawnych węglowodanów oraz cennych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo karma jest źródłem prebiotyku - inuliny wspomagającej trawienie, tauryny dla prawidłowej pracy serca oraz antyoksydantów wspierających układ odpornościowy. W procesie produkcji nie stosuje się dodatku cukru ani sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. W ten sposób zapewnisz swojemu czworonożnemu przyjacielowi zbilansowaną i odpowiednią do gatunku dietę. JosiDog Master Mix w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Urozmaicona mieszanka: kolorowe krokiety z kukurydzą i burakami, aby zapobiec nudzie w misce z jedzeniem. Drób jako źródło białka zwierzęcego: dobrze tolerowany. Źródło prebiotycznej inuliny: przyczynia się do zrównoważonej flory jelitowej. Z tauryną i L-karnityną. Zawiera glikany glukozaminy. Zbilansowana: dostarcza psu ważnych witamin i minerałów dzień po dniu. Wysoka zawartość antyoksydantów: wspiera układ odpornościowy. Bez barwników, aromatów i konserwantów. Bez cukru. Wyprodukowano w Niemczech. Zooplus.plПоскаржитись | 19 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Master Mix Drób 900 gKolorowe krokiety z burakiem ćwikłowym marki JOSIDOG przeznaczone są dla dorosłych psów o normalnej aktywności. 68% - źródło... щеbiałka pochodzenia zwierzęcego. 32% - źródło białka pochodzenia roślinnego.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 16 zł |
JosiDog Master Mix - 900 gJeśli szukasz zbilansowanej karmy, która zapewni Twojemu wiernemu towarzyszowi wszystko, czego potrzebuje każdego dnia pod wz... щеględem składników odżywczych i substancji witalnych, to JosiDog Master Mix jest doskonałym wyborem. Ta wyprodukowana w Niemczech sucha karma zawiera unikalny pakiet aktywnych składników, które mogą przyczynić się do zwiększenia witalności Twojego psa na wiele sposobów. Urozmaicona mieszanka kolorowych krokietów z kukurydzą i burakiem nie tylko szczególnie smakuje, ale oprócz białka zwierzęcego i roślinnego dostarcza lekkostrawnych węglowodanów oraz cennych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo karma jest źródłem prebiotyku - inuliny Bitiba.plПоскаржитись | 19 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 94 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 144 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 37 zł
сухий корм, 2.7 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 65 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (дичина 4%), крупи, риба та рибні продукти, клас: преміум
від 75 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 56 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (курка 4%), пластівці, рослинні субпродукти, клас: преміум
від 175 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: вагітним, годуючим, для прикорму цуценят, в составе: м'ясо свійської птиці (36%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 74 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (яловичина 4%), крупи, риба та рибні продукти, клас: преміум
від 128 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 139 zł
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 148 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 165 zł
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
Модификації Josera JosiDog Master Mix
Ціни на Josera JosiDog Master Mix |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Master Mix 0.9 кг | від 16 zł | 8 пропозицій | ||
Josera JosiDog Master Mix 4.5 кг | від 89 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: борошно з м'яса свійської птиці (індичка-12,8%, качка - 15%), рис, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: м’ясо ягняти (25%), рис (25%), овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, баранина, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: лосось, картопля, рис, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 14 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 13 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м’ясо качки, злаки, печінка, овочі, фрукти, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: рис, комахи, дріжджі, олія, клітковина, білок, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, курка, картопля, борошно, білок, крохмаль, жом буряків, трави, клас: суперпреміум