Корм для собак Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g 7 шт
Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g |
|
Целюлоза сприяє чищенню зубів. Зіркоподібна структура забезпечує масування ясен.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g 7 шт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przysmak dla psa JOSERA Denties Drób i jagody 180 g | 10 zł |
Josera Denties with Poultry & Blueberry 180g | 10 zł |
Josera Denties, z drobiem i jagodami - 180 g | 7 zł |
Przysmak dla psa JOSERA Denties Drób i jagody 180 g | 7 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →