Karm dla psów Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g 7 szt.
Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g |
|
Celuloza pomaga w czyszczeniu zębów. Struktura w kształcie gwiazdy zapewnia masaż dziąseł.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera Denties with Poultry/Blueberry 180 g 7 szt.
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przysmak dla psa JOSERA Denties Drób i jagody 180 g | 10 zł |
Josera Denties with Poultry & Blueberry 180g | 10 zł |
Josera Denties, z drobiem i jagodami - 180 g | 7 zł |
Przysmak dla psa JOSERA Denties Drób i jagody 180 g | 7 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →