Karm dla psów Josera JosiDog Economy
Josera JosiDog Economy 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiDog Economy
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JosiDog Economy Sucha Karma dla Dorosłych Psów 15 kg 50005693 | 111 zł |
Sucha karma dla psów JOSERA JosiDog Economy 15 kg (4032254745532)JosiDog Economy to chrupiące, smaczne granulki dla psów o niskim zapotrzebowaniu energetycznym.K Rozetka.plZłóż skargę | 107 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Economy Mięsny 15 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów JOSIDOG Economy stanowi optymalne żywienie dorosłych psów o niskiej aktywności. 71% źr... więcejódła białka jest pochodzenia zwierzęcego, pozostałe 29% jest pochodzenia roślinnego. Electro.plZłóż skargę | 95 zł |
Karma dla psa JOSIDOG Economy Mięsny 15 kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych psów JOSIDOG Economy stanowi optymalne żywienie dorosłych psów o niskiej aktywności. 71% źr... więcejódła białka jest pochodzenia zwierzęcego, pozostałe 29% jest pochodzenia roślinnego.... Avans.plZłóż skargę | 95 zł |
Josera Josera Josidog economy karma sucha dla psów 15 kgJosera JosiDog Economy 15kg JosiDog Economy to chrupiące krokiety dla psów o normalnej aktywności. Wyjątkowa receptura oparta... więcejna naturalnych składnikach najwyższej jakości Zboże - Jest dostawcą łatwo dostępnej energii Mięso - Najlepszej jakości białko stanowiące istotny składnik wysokowartościo Bee.plZłóż skargę | 113 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Josera JosiDogPorównaj w tabeli →
od 94 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 160 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcz, buraki, łosoś, proteiny, małże, cykoria, klasa: super premium
od 144 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 13 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 127 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kukurydza, jęczmień, białko drobiowe suszone, błonnik, tłuszcz, klasa: premium
od 63 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 129 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 15 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, małże nowozelandzkie, ryż, jęczmień, klasa: premium
od 17 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 89 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 12 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, jajka, flądra, śledź, klasa: holistyczna