Karm dla psów Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.8 kg
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 800 g 0.4 kg0.8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.8 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka 800 gKarma ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka została specjalnie opracowana, aby sprostać wymaganiom żywieniowym ro... więcejsnących psów. Wykonana w 100% ze świeżej mięsnej wołowiny i składników z indyka, wspiera szczenięta i młode psy w tej wrażliwej i intensywnej fazie wzrostu. Electro.plZłóż skargę | 13 zł |
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka 800 gKarma ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka została specjalnie opracowana, aby sprostać wymaganiom żywieniowym ro... więcejsnących psów. Wykonana w 100% ze świeżej mięsnej wołowiny i składników z indyka, wspiera szczenięta i młode psy w tej wrażliwej i intensywnej fazie wzrostu.... Avans.plZłóż skargę | 13 zł |
Animonda GranCarno Junior Wołowina z Sercami Indyczymi - puszka dla szczenAnimonda GranCarno Junior Wołowina z Sercami Indyczymi - mokra karma dla psów Animonda GranCarno Junior Wołowina z Sercami In... więcejdyczymi - to pełnoporcjowa karma przeznaczona dla szczeniąt. Firma Animonda jest niemieckim producentem karm dla zwierząt domowych. Od 1991 roku zajmuje się wytwarzaniem żywności dla psów i kotów. Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie pozwala tworzyć produkty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb zwierząt na każdym etapie ich życia. Dodatkowo Animonda oferuje produkty pozbawione sztucznych składników, konserwantów, cukru i barwników. Dlatego, zgodnie z filozofią marki, karmy są niezwykle odżywcze i zdrowe. Również wieloletnia współpraca z weterynarzami i dietetykami przyczynia się do powstawania produktów wysokiej jakości. W związku z tym wszystkie receptury oparte są o najnowszą wiedzę naukową z zakresu żywienia i potrzeb zwierząt. Linia GranCarno to różnorodność wyselekcjonowan Miskakarmy.plZłóż skargę | 13 zł |
Karma dla psa ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka 800 gKarma ANIMONDA GranCarno Junior Wołowina i serca indyka została specjalnie opracowana, aby sprostać wymaganiom żywieniowym ro... więcejsnących psów. Wykonana w 100% ze świeżej mięsnej wołowiny i składników z indyka, wspiera szczenięta i młode psy w tej wrażliwej i intensywnej fazie wzrostu.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 12 zł |
Animonda GranCarno Original Junior Wołowina i serca 800g | 24 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Animonda GranCarnoPorównaj w tabeli →
od 25 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: konina, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 51%, serce 17%, klasa: super premium
od 18 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 68%, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 40% wołowina, 28% kurczak, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, szpinak, maliny, pestki dyni, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 53% wołowina, 15% indyk, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, serce z indyka, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wieprzowina, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 38%, kurczak 30%, podroby, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 41%, jagnięcina 27%, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wieprzowina, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 40% wołowina, 28% kurczak, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, buraki, jeżyny, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: 68% indyk, 2,5% boćwina, 0,3% róża, 0,2%, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 50%, dziczyzna 18%, podroby, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, szpinak, maliny, pestki dyni, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 52% wołowina, 31% rosół, 8% kurczak, 5% indyk, 4% dziczyzna, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 56% wołowina, 12% kacze serca, węglan wapnia, chlorek sodu, klasa: super premium
Modyfikacje Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts
Ceny na Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.4 kg | od 7 zł | 10 oferty | ||
Animonda GranCarno Original Junior Beef/Turkey Hearts 0.8 kg | od 12 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (wołowina), woda, olej, minerały, błonnik, klasa: super premium
od 16 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 40% wołowina, 28% kurczak, węglan wapnia, olej z łososia, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na serce, v sostave: wieprzowina i drób, łosoś, ryż, błonnik, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, dynia, szpik warzywny, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, drób, wątróbka drobiowa, białka, warzywa, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, skrobia grochowa, błonnik grochowy, olej, klasa: super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, ziemniaki, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: super premium