Karm dla psów Animonda Vom Feinsten Adult Rabbit 1 szt.
Animonda Vom Feinsten Adult Rabbit 0.15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda Vom Feinsten Adult Rabbit 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów ANIMONDA PETFOOD Animanda Dog 150 g VFein Dorośli KróJest przeznaczony dla psów wszystkich ras od 7 roku życia.
Skład paszy został specjalnie dostosowany do potrzeb starszych psów.
Żywność nie zawiera: ziaren, soi, cukrów, glutenu, sztucznych aromatów i konserwantów.
Wybrane świeże składniki mięsne gwarantują niezrównany smak.
Jest to zrównoważona mokra żywność. Amazon.plZłóż skargę | 13 zł |
Animonda Animonda Vom feinsten dog adult królik karma mokra dla psa 150 gAnimonda Vom Feinsten Wyjątkowe połączenie składników. Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów. Bee.plZłóż skargę | 10 zł |
Animonda ANIMONDA PIES 150g V.FEIN ADULT KRÓLIk | 12 zł |
Karma dla psa ANIMONDA vom Feinsten, królik, 150 gpełnowartościowa karma dla psów dorosłych specjalnie opracowany skład nie zawiera zbóż, soji a także barwników czy konserwantów nie zawiera zbóż doskonale ur... EmpikZłóż skargę | 4 zł |
Seria Animonda Vom Feinsten
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 30% wołowina, drób, wieprzowina, 4% ziemniaki, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, podroby, wieprzowina, indyk, minerały, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 4%, wołowina, wieprzowina, indyk 5%, papryka, majeranek, bazylia, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, kurczak, wieprzowina, wołowina, szynka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, super premium
od 27 zł
mokra karma, 6 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (25% drób, wieprzowina, wołowina, cielęcina 8%), klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina 25%, kurczak 8%, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, jogurt, płatki owsiane, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, kurczak 16%, indyk, wołowina, mleko i produkty mleczne, super premium
od 23 zł
mokra karma, 22 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (indyk 25%, wołowina, wieprzowina 8%, jagnięcina), klasa: super premium
od 20 zł
mokra karma, 0.1 kg, 6 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ptak, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wątróbka z kurczaka, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięsa i podrobów (kurczak, wieprzowina, wołowina, jagnięcina 8%), super premium
od 90 zł
mokra karma, 24 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, podroby, wieprzowina, indyk, minerały, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 143 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, ryż, kukurydza, tłuszcz, gluten, wątroba drobiowa, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, wołowina, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kurczak, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 59% mięso i przetwory mięsne (35% wołowina, wieprzowina), warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięsa i podrobów (25% wołowiny, kurczaka, wieprzowiny), super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, jagnięcina, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 67%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: tuńczyk 51%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, szynka 4%, ryż 1,5%, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, ananas 4%, ryż 2%, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 40%, jabłko 4%, ryż 2%, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i przetwory mięsne (cielęcina 4%, wątróbka drobiowa 4%), zboża, klasa: super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wątróbka drobiowa 4%, indyk 4%), zboża, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: wołowina, wątroba, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: cielęcina 67%, rosół, ryż 3%, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wątróbka drobiowa 4%), produkty roślinne, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wołowina 4%, indyk 4%, wątroba 4%), warzywa, klasa: super premium