Корм для собак Animonda Vom Feinsten Senior Beef/Chicken 150 g 1 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Senior Beef/Chicken 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Senior Beef/Chicken 150 g 1 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Senior Wołowina z kurczakiem 150 gDelikatny, delikatny i wyjątkowo pyszny: Pasztet Vom Feinsten Senior z wołowiny z kurczakiem to kulinarna atrakcja w misce dl... щеa psów seniorów. Electro.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Senior Wołowina z kurczakiem 150 gDelikatny, delikatny i wyjątkowo pyszny: Pasztet Vom Feinsten Senior z wołowiny z kurczakiem to kulinarna atrakcja w misce dl... щеa psów seniorów.... Avans.plПоскаржитись | 5 zł |
Karma dla psa ANIMONDA Vom Feinsten Senior Wołowina z kurczakiem 150 gDelikatny, delikatny i wyjątkowo pyszny: Pasztet Vom Feinsten Senior z wołowiny z kurczakiem to kulinarna atrakcja w misce dl... щеa psów seniorów.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 zł |
Animonda vom Feinsten Senior Wołowina i Kurczak 150g | 5 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Senior with Beef, Chicken 150 g z wołowiną i kurczakANIMONDA Vom Feinsten Senior ta pyszna mokra karma która zapewnia starszym psom w wieku powyżej 7 lat wszystkie niezbędne skł... щеadniki odżywcze, których potrzebują - specjalnie dostosowane do ich specyficznych wymagań. Karma Vom Feinsten Senior jest przeznaczona dla starszych psów o wysokich wymaganiach i nie zawiera zbóż, soi ani cukru.Najważnie Fera.plПоскаржитись | 5 zł |
Animonda Vom Feinsten Senior Szalki Z Wołowiną I Kurczakiem 150 GANIMONDA Vom Feinsten Senior to mokra karma dla psów starszych powyżej 7 roku życia w formie pysznych mięsnych pasztecików. C... щеo ważne nie zawiera zbóż, soi, j... EmpikПоскаржитись | 6 zł |
ANIMONDA - Dog Vom Feinsten Senior wołowina z kurczakiem dla psa 150g | 6 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (25% яловичина, курка, свинина), суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 59% м'ясо та м'ясні продукти (35% яловичина, свинина), овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, томати, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та продукти, 24% яловичина, свинина, курка), бульйон, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, філе індички, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, філе індички, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 44%, бульйон, форель 7.5%, лосось 7.5%, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: субпродукти, 84% індичка, 10% шинка, 4% пшениця, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: свинина, курка, 15% індичих сердець, яловичина, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: м'ясний рулет з індички, овочі, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: ягня, яловичина, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для печінки, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, печінку птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінер, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: короп, картопля, морква, горох, борошно горохова, лігноцелюлоза, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, індичка, алоє, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум