Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Lamb/Whole Grain 1 шт
Закрити
Шапка
Animonda Vom Feinsten Adult Lamb/Whole Grain |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Lamb/Whole Grain 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów PETFOOD Animanda Dog 150 g VFein Menu Jagna ZIAR / 22Jest przeznaczony dla psów wszystkich ras od 7 roku życia.
Skład paszy został specjalnie dostosowany do potrzeb starszych ps... щеów.
Żywność nie zawiera: ziaren, soi, cukrów, glutenu, sztucznych aromatów i konserwantów.
Wybrane świeże składniki mięsne gwarantują niezrównany smak.
Jest to zrównoważona mokra żywność. Amazon.plПоскаржитись | 13 zł |
Animonda vom Feinsten Adult Jagnięcina i Ziarna 150g | 14 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Adult jagnięcina i ziarna 150 gMokra karma dla dorosłego psa, wyprodukowana z wysokiej jakości mięsa.
Skład:Mi Fera.plПоскаржитись | 4 zł |
Karma dla dorosłych psów, ANIMONDA VOM FEINSTEN Adult, jagnięcina i ziarnakarma pełnoporcjowa dla dorosłych psów skład: mięso i pochodne mięsa (drób, wołowina, wieprzowina, 8% jagnięcina), rosół, war... щеzywa, (4% ziemniaki), rosół, zbo... EmpikПоскаржитись | 5 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Menue zestaw z jagnięciną i ziarnami 5 x 150 gMokra karma dla dorosłego psa, wyprodukowana z wysokiej jakości mięsa.
Skład:Mi Fera.plПоскаржитись | 19 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (25% яловичина, курка, свинина), суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, індичка, лосось, овочі, мінерали, трави, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, морква, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 59% м'ясо та м'ясні продукти (35% яловичина, свинина), овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та продукти, 24% яловичина, свинина, курка), бульйон, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, клас: суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, томати, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та субпродукти (20% м'ясо птиці, свинина, яловичина), суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: індичка 25%, баранина 8%, субпродукти, мінеральні речовини, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 68% індички, 2.5% мангольд, 0,3% плоди шипшини, 0.2%, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо індички 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, шпинат, малина, гарбузове насіння, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, яблука 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: качка, кокос, кіноа, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (яловичина 5%), морква 4%, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, ананас 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (ягня 5%), картопля, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка 32%, птиця 30%, бульйон 28.8%, пастернак, обліпиха, олії та жири, клас: суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: качка, гарбуз, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, картопля, клас: суперпреміум