Корм для собак Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 1 шт
Фото 4 |
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Royal Canin Karma mokra dla psów o wrażliwej skórze 85 gROYAL CANIN CCN Dermacomfort karma mokra - pasztet dla psów dorosłych o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień Zalety karmy: Wspomaganie zdrowia skóry Żywienie psów o szczególnych potrzebach Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych (powyżej 10 miesiąca życia), ze skłonnością do podrażnień skóry i... Bee.plПоскаржитись | 9 zł |
Royal Canin Dermacomfort saszetka dla psa 85g (pasztet) - o wrażliwej skórRoyal Canin Dermacomfort saszetka - mokra karma dla psów Royal Canin Dermacomfort saszetka - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetyk... щеami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Mokra karma dla psów Royal Canin Dermacomfort saszetka Royal Canin Dermacomfort jest karmą pełnoporcjową, przeznaczoną dla dorosłych psów ze skłonnością do podrażnień skóry i drapania się. W związku z tym formuła posiada specjalnie dobrane składniki, które pomagają utrzymać skórę w najlepszej możliwej kondycji. Receptura zawiera starannie wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 6 zł |
Royal canin Royal Canin Dermacomfort Dog Loaf - kapsička s paštikou pro psPodrażniona skóra i nadmierne drapanie mogą uszkodzić skórę psa lub nawet spowodować zakażenie. Podrażnioną skórę można uspokoić dietą zawierającą składniki odżywcze. ROYAL CANIN® Dermacomfort Loaf Dog Pouch jest wzbogacony o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, aby pomóc ukoić skórę, czyniąc ją mniej wrażliwą na czynniki drażniące w środowisku. Petkarma.plПоскаржитись | 5 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch
Ціни на Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 1 шт | від 5 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 12 шт | від 43 zł | 6 пропозицій | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 24 шт | від 92 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 48 шт | від 180 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясні, тваринні та рослинні похідні, злаки, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та його похідні, яйця, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свіже м'ясо качки, тапіока, малина, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, тапіока, чорниця, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 10 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: свинина 100%, мінеральні речовини, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: м'ясо м'язів індички, печінка, серце, шлунок і шия індички, мінерали, клас: суперпреміум
від 18 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо курки, печінка курки, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.42 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо качки і субпродукти, рис, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: качка, картопля, буряковий жом, клас: суперпреміум