Корм для собак Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 12 шт
Фото 4 |
Закрити
Шапка
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 12 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 12 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mokra karma dla psów Royal Canin Dermacomfort antyalergiczna - saszetki 12Formuła odżywcza zawiera precyzyjnie wyliczone ilości wysokiej jakości protein, które pielęgnują skórę Twojego psa. Formuła o... щеdżywcza zawiera precyzyjnie wyliczone ilości wysokiej jakości protein, które pielęgnują skórę Twojego psa. Skóra psa reaguje na pokarm, bodźce sezonowe i środowiskowe. Jeśli zwierzę bardzo swędzi, może uszkodzić skórę, naruszając barierę ochronną skóry. Jak jeszcze możesz pomóc swojemu psu? Zdrowe i zbilansowane odżywianie dzięki idealnemu połączeniu suchej i mokrej diety.Program żywieniowy opracowany specjalnie dla psów o specjalnych potrzebach. Unikalne receptury produktów zawierają ukierunkowane składniki odżywcze i gwarantują widoczne rezultaty w określonym czasie.Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, produkty roślinne, zboża, składniki mineralne, oleje i tłuszcze, cukry.Dodatki na 1 kg: Witamina D3 200 j.m., E1 (żelazo): 10 mg, E2 (jod): 0,3 mg, E4 (miedź): 2,1 mg, E5 (mangan): 3,1 mg, E6 (cynk): 30 mg.Zawartość składników odżywczych: Białka: 8,... Rozetka.plПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin Dermacomfort, mus - 12 x 85 gProblemy skórne stanowią u psów jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u weterynarza. Możesz temu zapobiec, podając swojemu psu... щеwysokiej jakości składniki odżywcze, wyselekcjonowan Bitiba.plПоскаржитись | 47 zł |
Royal Canin Dermacomfort, mus - 12 x 85 gProblemy skórne stanowią u psów jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u weterynarza. Możesz temu zapobiec, podając swojemu psu... щеwysokiej jakości składniki odżywcze, wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 45 zł |
ROYAL CANIN Dermacomfort 12x85gU psów podrażnienia skóry są jednym z najczęstszych powodów wizyty u weterynarza. Wrażliwa, swędząca skóra i częste drapanie... щеmogą doprowadzić do uszkodzenia skóry psa i nawet spowodować zakażenie. W jaki sposób karma Royal Canin Dermacomfort wspiera skórę psa? Podrażniona skóra może zostać złagodzona poprzez odżywianie, które zawiera składniki odżywcze. Royal Canin Dermacom Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 43 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN Dermacomfort 12x85g karma mokra - pasztet dla | 64 zł |
ROYAL CANIN CCN Dermacomfort 12x85g karma mokra - pasztet dla psów dorosłyRoyal Canin Breed ROYAL CANIN CCN Dermacomfort karma mokra - pasztet dla psów dorosłych o wrażliwej skórze, skłonnej do podra... щеżnień Pełnoporcjowa karma dla ps... EmpikПоскаржитись | 51 zł |
Royal Canin Dermacomfort, mus - 12 x 85 g | 45 zł |
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch
Ціни на Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 1 шт | від 5 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 12 шт | від 43 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 24 шт | від 86 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Dermacomfort All Size Pouch 48 шт | від 170 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 62 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: холістик
від 37 zł
вологий / консерви, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 72% (32% курка), бульйон 27%, клас: суперпреміум
від 68 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 62 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, комплекс антиоксидантів, в составе: риба, бульйон, вода, індичка, печінка, білок, лосось, горох, картопля, клас: холістик
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 253 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум