Корм для собак Royal Canin Mini Adult Pouch 1 шт
Royal Canin Mini Adult Pouch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Adult Pouch 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma mokra w sosie ROYAL CANIN Mini Adult, 85 gKarma ROYAL CANIN® Mini Adult - karma mokra w postaci smakowitych kąsków w sosie, opracowana specjalnie dla psów ras małych (do 10 kg) powyżej 10 miesiąca ży... EmpikПоскаржитись | 5 zł |
Royal Canin Mini Adult 85g saszetkaRoyal Canin Mini Adult 85g saszetka
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów ras małych (od 1 do 10 kg) - Od 10 miesiąca do 12 roku życia. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 6 zł |
Royal Canin Royal Canin Karma mokra w sosie dla psów dorosłych ras małychROYAL CANIN Mini Adult karma mokra w sosie dla psów dorosłych, ras małych Zalety: Prawidłowe trawienie Odpowiedni poziom energii Piękna sierść Karma mokra ROYAL CANIN® Mini Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów ras małych. Jest odpowiednia dla psów między 10 miesiącem a 12 rokiem... Bee.plПоскаржитись | 8 zł |
Royal Canin Mini Adult karma mokra w sosie dla psów dorosłych, ras małychMokra karma dla dorosłych psów małych ras. Karma mokra ROYAL CANIN® Mini Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów ras małych. Jest odpowiednia dla psów między 10 miesiącem a 12 rokiem życia, o masie ciała do 10 kg. Receptura karmy ROYAL CANIN® Mini Adult w sosie sprzyja zdrowiu układu pokarmowego, jak również pomaga utrzymać równowagę... щеflory bakteryjnej jelit. Natomiast odpowiednio dostosowany poziom energii pomaga utrzymać prawidłową masę ciała. Ponadto karma została wzbogacona o składniki sprzyjające zdrowiu skóry i pięknej sierści - czyli kwasy omega 3, w tym EPA i DHA. Zalety karmy ROYAL CANIN Mini Adult: Zdrowie układu pokarmowego Dostosowany poziom energii Piękna sierść Mając na uwadze preferencje żywieniowe psów, karma ROYAL CANIN® Mini Adult jest dostępna także w formie suchej, w postaci smakowitych krokietów. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 5 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 4 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 218 zł
вологий / консерви, паучи, 40 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, паучи, 20 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 73 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult Pouch
Ціни на Royal Canin Mini Adult Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult Pouch 1 шт | від 5 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 12 шт | від 34 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 24 шт | від 65 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Adult Pouch 48 шт | від 127 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 34 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: свинина, птиця, свиняча печінка, кукурудза, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо курки (67%), горох (6%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, злаки. протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 225 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик