Корм для собак Royal Canin Mini Adult 2 кг (30010200R1)
Фото 7 |
Royal Canin Mini Adult 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Adult 2 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Royal Canin Karma sucha dla psów dorosłych - rasy małe mini adRoyal Canin Mini Adult 2kg Karma sucha dla psów dorosłych, rasy małe Dostosowany poziom energii Najwyższa smakowitość Psy ra... щеs małych żyją dłużej niż psy ras dużych i szybciej stają się psami dorosłymi. Oznacza to, że potrzeby pokarmowe małego psa różnią się od potrzeb jego większych rówieśników.... Bee.plПоскаржитись | 67 zł |
Royal Canin Mini Adult - 2 kgRoyal Canin Mini Adult to specjalnie opracowana sucha karma dla małych czworonożnych przyjaciół. Karma ta jest idealnie dosto... щеsowana do potrzeb dorosłych psów małych ras i oferuje zbilansowane odżywianie, aby pomóc psu pozostać w doskonałej formie. Dzięki dostosowanemu rozmiarowi krokietów jest również idealna dla małych pyszczków. Royal Canin Mini Adult to pełnoporcjowa karma stworzona z lekkostrawnych składników. Wspomaga to najlepsze możliwe wchłanianie składników odżywczych i zaspokaja wysokie zapotrzebowanie energetyczne psa bez utraty wagi. Karma jest również źródłem witaminy D, która przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Royal Canin Mini Adult w skrócie: Zbilansowana sucha karma dla dorosłych psów małych ras o wadze do 10 kg od 10 miesiąca życia. Kontrola wagi: wspomaga utrzymanie idealnej wagi. Lekkostrawne: wspomaga optymalne wchłanianie składników odżywczych. Wzmacnianie odporności: wzbogacona przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 58 zł |
Royal Canin Mini Adult - karma sucha dla psów dorosłych, ras małych 2kg RCSucha karma dla dorosłych psów ras małych Karma ROYAL CANIN® Mini Adult została opracowana specjalnie dla psów ras małych (do... ще10 kg) powyżej 10 miesiąca życia. Charakteryzuje się dostosowanym do potrzeb psów ras małych poziomem energii, a także dodatkiem L-karnityny sprzyjającej lepsze wykorzystanie rezerw tłuszczowych. Karma zawiera składniki pokarmowe sprzyjające zdrowej skórze i pięknej sierści. Dodatek witamin oraz kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA i DHA) pomaga utrzymać zdrową i lśniącą sierść. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowan Miskakarmy.plПоскаржитись | 80 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 2 kgROYAL CANIN® Mini Adult to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne potrzeb... щеy Twojego małego, dorosłego psa. Karma ta jest odpowiednia dla małych psów o wadze do 10 kg od 10. miesiąca życia. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają wysokie zapotrzebowanie energetyczne psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości.Receptura ta jest wzbogacona o połączenie witamin i lekkostrawnych substancji odżywczych, które wspomagają optymalne wchłanianie i optymalnie wspierają zdrowie. Małe psy mogą być dość wybredne podczas jedzenia. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne aromaty, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy sposród małych psów mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Karma ROYAL CANIN® Mini Adult jest dostępna również jako karma mokra: Kawałeczki w sosie. Żywienie mieszane karmą mokrą i suchą zapewnia psu urozmaicenie diety i sprawia, że posiłki są bardziej interesujące i smaczniejsze. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 47 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult 2kgSpecyfikacja Płeć zwierzęcia Każda płeć Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawie... щеra witaminy Witamina A Specyficzne potrzeby zwierzęcia Brak szczególnych potrzeb Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Kurczak Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Wielkość psa XS ( ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 93 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 270 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 223 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, пшениця, рис, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 54 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, кукурудзяне борошно, кукурудза, білок птиці, жири, помідори, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 4 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 297 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 96 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.19 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, в составе: М'ясо і субпродукти, злаки, молоко і субпродукти, олії та жири, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Adult
Ціни на Royal Canin Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 0.8 кг | від 21 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 2 кг | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 4 кг | від 75 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Adult 8 кг | від 138 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 67 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 51 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо курки (66%), горох (8%), овочі, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум