Корм для собак Royal Canin X-Small Adult 8+ 3 кг
Відео 1Фото 15 |
Royal Canin X-Small Adult 8+ 3 kg 1.5 кг3 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin X-Small Adult 8+ 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin X-Small Adult 8 + - 3 kgOdkryj Royal Canin X-Small Adult 8+, pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 84 zł |
ROYAL CANIN SHN X-Small Adult 8+ 3 kgROYAL CANIN® X-Small Adult 8+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura, która zaspokaja i wspiera szczególne potrzeby Twojego bardzo małego psa w jesieni życia. Bogata w składniki odżywcze receptura dla psów o wadze do 4 kg od 8 roku życia zawiera niezbędne składniki odżywcze, tj. EPA, DHA i witamina C, i została opracowana w celu... щеwzmocnienia odporności organizmu psa. Krokiety wzbogacone witaminami wspomagają witalność Twojego bardzo małego psa, kiedy staje się on seniorem. Wyjątkowe aromaty tych krokietów przemawiają do nawet najbardziej wymagających żołądków: W ten sposób psy dostają także niezbędne składniki odżywcze. Uwzględniliśmy również małe pyszczki i dostosowaliśmy wielkość krokieta tak, aby Twój dorosły pies mógł go łatwo chwycić i przeżuć. Bardzo małe psy mogą być podatne na problemy z zębami. Krokiety zapewniają efekt czyszczenia zębów, a dzięki zawartemu w nich chelatorowi wapnia ta receptura pomaga ograniczyć tworzenie się kamienia nazębnego. Aby zagwarantować stałą jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 83 zł |
Royal Canin X-Small Adult 8+ - 3 kgOdkryj Royal Canin X-Small Adult 8+, pełnowartościow Bitiba.plПоскаржитись | 83 zł |
Серія Royal Canin Size Health NutritionПорівняти в таблиці →
від 221 zł
сухий корм, 15 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 57 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 57 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.14 кг, порода: великі, вік: від 8 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, масла і жири, рослинні субпродукти, клас: суперпреміум
від 101 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 4 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.14 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо і субпродукти, олії і жири, злаки, рослинні білки, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, масла, жири, мінерали, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 18 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 259 zł
сухий корм, 15 кг, порода: гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Royal Canin X-Small Adult 8+
Ціни на Royal Canin X-Small Adult 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin X-Small Adult 8+ 1.5 кг | від 42 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin X-Small Adult 8+ 3 кг | від 83 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, риб'ячий жир, білки, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 65 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: протеїни птиці, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, для серця, в составе: борошно з курки та індички, пшениця, рис, кукурудза, жир, ячмінь, овес, клас: суперпреміум
від 92 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: від 8 років, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, пшениця, клітковина, жири, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, для імунної системи, для кісток, в составе: індичка, горох, рис, аронія, кульбаба, курячий жир, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 110 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 114 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 141 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум