Корм для собак Royal Canin Chihuahua Adult 3 кг (22100300R1)
Фото 5 |
Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Chihuahua Adult 3 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kgChihuahua to najmniejszy pies świata. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje głównie w domu, a ze względu na swoją naturę o pojętnym, uważnym i pełnym temperamentu usposobieniu sprawdza się jako pies do towarzystwa. Dzięki kompaktowej sylwetce psy tej rasy są zwinne i żywe. Jego żywienie wymaga specjalnej... щеuwagi. Dlatego wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Chihuahua Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy chihuahua od 8 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Wybrane składniki: sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu oraz zapewniają najwyższą akceptację. Zdrowe zęby: wsparcie dzięki neutralizatorom wapnia, pomagającym zredukować powstawanie kamienia nazębnego. Kontrolowana objętość i jakość stolca: wysokostrawne składniki pomagają zmniejszyć objętość i zapach stolca. Bogata w składniki odżywcze: usprawniają procesy trawienne. Kształt, wielkość i tekstura krokietów zostały opracowane specjalnie z myślą o drobnych szczękach psów rasy chihuahua. Dzięki temu chihuahua może z łatwością pobierać i przeżuwać krokiety. Karmę suchą można łączyć z karmą mokrą. Karma sucha zawiera wysokie stężenie składników odżywczych, korzystnie wpływa na zdrowie uzębienia i pomaga osiągnąć pozytywne wyniki zdrowotne. Karma mokra z natury posiada wyższą wilgotność, dzięki czemu może korzystnie oddziaływać na zdrowie dróg moczowych i utrzymanie idealnej wagi. Więcej informacji na temat karmy mokrej można znaleźć, klikając poniższy link: Royal Canin Breed Chihuahua Zooplus.plПоскаржитись | 129 zł |
ROYAL CANIN Chihuahua Adult 3 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dorosłych psów rasy chihuahua? Dieta jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym zdrowie dorosłego chihuahua. Karma Royal Canin Chihuahua Adult dla psów rasy chihuahua jest odpowiednia od 8. miesiąca życia. Karma została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych psów rasy chihuahua, które są zwy... щеkle bardzo wybredne. Ta karma sucha jest bardzo smaczna i zadowoli nawet wybredne psy rasy chihuahua dzięki połączeniu następujących 3 czynników: Wykorzystanie wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 122 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kgChihuahua to najmniejszy pies świata. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje głównie w domu, a ze względu na swoją naturę o pojętnym, uważnym i pełnym temperamentu usposobieniu sprawdza się jako pies do towarzystwa. Dzięki kompaktowej sylwetce psy tej rasy są zwinne i żywe. Jego żywienie wymaga specjalnej... щеuwagi. Dlatego wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością Bitiba.plПоскаржитись | 122 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kg | 122 zł |
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 185 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 238 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, лабрадор, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, німецький дог, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для суглобів, комплекс антиоксидантів, в составе: тапіока, м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: рис, м'ясо птиці, протеїни, злаки, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: курка, зернові, вітаміни, мінерали, білки, жири, клітковина, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для серця, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Chihuahua Adult
Ціни на Royal Canin Chihuahua Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 кг | від 21 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 кг | від 44 zł | 19 пропозицій | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 3 кг | від 122 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 115 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: картопляні пластівці 47%, лосось 10%, білки, жири, яйця, трави, клас: суперпреміум
від 111 zł
сухий корм, 3.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 133 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 32 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 39 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум