Karm dla psów Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg (22100300R1)
Zdjęcia 5 |
Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kgChihuahua to najmniejszy pies świata. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje głównie w domu, a ze względu na swoją naturę o pojętnym, uważnym i pełnym temperamentu usposobieniu sprawdza się jako pies do towarzystwa. Dzięki kompaktowej sylwetce psy tej rasy są zwinne i żywe. Jego żywienie wymaga specjalnej... więcejuwagi. Dlatego wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Chihuahua Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy chihuahua od 8 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Wybrane składniki: sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu oraz zapewniają najwyższą akceptację. Zdrowe zęby: wsparcie dzięki neutralizatorom wapnia, pomagającym zredukować powstawanie kamienia nazębnego. Kontrolowana objętość i jakość stolca: wysokostrawne składniki pomagają zmniejszyć objętość i zapach stolca. Bogata w składniki odżywcze: usprawniają procesy trawienne. Kształt, wielkość i tekstura krokietów zostały opracowane specjalnie z myślą o drobnych szczękach psów rasy chihuahua. Dzięki temu chihuahua może z łatwością pobierać i przeżuwać krokiety. Karmę suchą można łączyć z karmą mokrą. Karma sucha zawiera wysokie stężenie składników odżywczych, korzystnie wpływa na zdrowie uzębienia i pomaga osiągnąć pozytywne wyniki zdrowotne. Karma mokra z natury posiada wyższą wilgotność, dzięki czemu może korzystnie oddziaływać na zdrowie dróg moczowych i utrzymanie idealnej wagi. Więcej informacji na temat karmy mokrej można znaleźć, klikając poniższy link: Royal Canin Breed Chihuahua Zooplus.plZłóż skargę | 129 zł |
ROYAL CANIN Chihuahua Adult 3 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dorosłych psów rasy chihuahua? Dieta jest bardzo ważnym czynnikiem wspomagającym zdrowie dorosłego chihuahua. Karma Royal Canin Chihuahua Adult dla psów rasy chihuahua jest odpowiednia od 8. miesiąca życia. Karma została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych psów rasy chihuahua, które są zwy... więcejkle bardzo wybredne. Ta karma sucha jest bardzo smaczna i zadowoli nawet wybredne psy rasy chihuahua dzięki połączeniu następujących 3 czynników: Wykorzystanie wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 122 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kgChihuahua to najmniejszy pies świata. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest on popularnym towarzyszem, który żyje głównie w domu, a ze względu na swoją naturę o pojętnym, uważnym i pełnym temperamentu usposobieniu sprawdza się jako pies do towarzystwa. Dzięki kompaktowej sylwetce psy tej rasy są zwinne i żywe. Jego żywienie wymaga specjalnej... więcejuwagi. Dlatego wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością Bitiba.plZłóż skargę | 122 zł |
Royal Canin Chihuahua Adult - 3 kg | 122 zł |
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 185 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 66 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na stawy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 201 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 169 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, buldog, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 91 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, pudel, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina, kurczak, olej rybny, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
od 50 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Chihuahua Adult
Ceny na Royal Canin Chihuahua Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Chihuahua Adult 0.5 kg | od 20 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 1.5 kg | od 44 zł | 18 oferty | ||
Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg | od 122 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 110 zł
sucha karma, 3.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 133 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, mops, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 164 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium