Корм для собак Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 кг
Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 кг
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Shih Tzu Royal Canin 7.5kg (3182550748032)Skład: Ryż, białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka pochodzenia zwierzęcego, pulpa buraczana, substancje miner... щеalne, olej rybny, olej sojowy, olej z ogórecznika, ekstrakt z nagietka, zielona herbata i ekstrakt z winogron. Dodatkowe informacje: Przeznaczone dla dorosłych psów rasy Shih Tzu. Dla zdrowia zębów. Dla zdrowej skóry i sierści. Rozetka.plПоскаржитись | 209 zł |
Royal Canin Shih Tzu Adult Dog Food 7.5 kgRoyal Canin Shih Tzu to pyszna karma dla psów rasy Shih Tzu, która zapewnia kompletn?, zrównowa?on? diet? i ochron? dla twoje... щеgo doros?ego psa. Shih Tzu mog? by? podatne na problemy ?o??dkowe, dlatego Royal Canin jest formu?owany w celu pomocy w zwalczaniu zapachu i obj?to?ci ich ka?u. Pe?en oleju z ogórecznika do wzbogacania skóry od ?rodka, przyczyniaj?cy si? do pi?knej b?yszcz?cej sier?ci i chroni?cy twojego czworono?nego przyjaciela przed warunkami atmosferycznymi Proshop.plПоскаржитись | 267 zł |
ROYAL CANIN BREED Shih Tzu 24 Adult, 7,5 kg.rozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych psów rasy shih tzu zdrowa skóra i piękna sierść higiena jamy ustne... щеj redukcja objętości i zapachu k... EmpikПоскаржитись | 187 zł |
Royal Canin BHN Shih Tzu Adult - sucha karma dla psa dorosłego - 7,5kgSpecyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Smak karmy Ryż Smak karmy Drób Zawiera witaminy Tiamina Zaw... щеiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Biotyna Zawiera witaminy Witamina A Rasa psa Shih Tzu Efekty zdrowotne Zdrowie jamy ustnej, Skóra i sierść Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 288 zł |
Royal Canin Shih Tzu Adult , sucha karma dla dorosłych psów rasy Shih TzuSucha karma dla dorosłych psów rasy Shih Tzu. Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Shih Tzu Adult przeznaczona jest do codzienneg... щеo żywienia dorosłych psów rasy shih tzu. Pokarm bazuje na wszystkich podstawowych potrzebach psów tej rasy. Zapewnia piękną sierść oraz dba o zdrowie skóry. Specjalnie dla potrzeb dorosłych shih tzu opracowano również innowacyjny kształt krokietów. Produkt sprzyja regularności wypróżnień. Stosunek białka i tłuszczu gwarantuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze psom o standardowej aktywności. Podstawą żywienia są lekkostrawne produktu takie jak białko drobiowe oraz ryż. W pokarmie znajdują się również składniki chroniące stawy. Sucha karma ROYAL CANIN Shih Tzu Adult dostarcza wartościowego, skondensowanego białka dzięki zawartości białka drobiowego. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe, pochodzące przede wszystkim z oleju rybnego, pomagają dbać o długą i lśniącą sierść Twojego psa. Wyciągi roślinne wspierają odporność zwierzęcia i zwalczają wolne rodniki, przeciwdziałają Miskakarmy.plПоскаржитись | 300 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 185 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для зубів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, мінерали, вітаміни
від 198 zł
сухий корм, 11 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: літні, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: злаки, борошно, жири, білки, клітковина, мінерали, жир, масло, дріжджі, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, мопс, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 23 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Shih Tzu Adult
Ціни на Royal Canin Shih Tzu Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 кг | від 21 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 кг | від 46 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 кг | від 173 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 200 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 169 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 138 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 167 zł
сухий корм, 6.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 175 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 219 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 220 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: індичка 12%, протеїн індички 39%, жир, картопля, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: оселедець 36%, крохмаль, жир, кіноа 8%, кокос, куркума, подорожник, клас: суперпреміум