Корм для собак Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 кг (22000150F0)
Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Shih Tzu Royal Canin 1.5kg (3182550743228)Sucha karma dla dorosłych psów Shih Tzu powyżej 10 miesiąca życia. Wspomaga funkcje barierowe skóry, zapewnia kompletne odżyw... щеienie dla piękna typowej długiej sierści. Utrzymuje równowagę układu pokarmowego, stymuluje pasaż. Zmniejsza ilość i zapach kału. Pomaga utrzymać optymalną wagę w warunkach dostatecznego nasycenia. Wspomaga higienę jamy ustnej zapobiegając powstawaniu kamienia nazębnego. Krokiet został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić chwytanie i zachęcać do żucia. Rozetka.plПоскаржитись | 60 zł |
Royal Canin Shih Tzu Adult , sucha karma dla dorosłych psów rasy Shih TzuSucha karma dla dorosłych psów rasy Shih Tzu. Sucha karma dla psa ROYAL CANIN Shih Tzu Adult przeznaczona jest do codzienneg... щеo żywienia dorosłych psów rasy shih tzu. Pokarm bazuje na wszystkich podstawowych potrzebach psów tej rasy. Zapewnia piękną sierść oraz dba o zdrowie skóry. Specjalnie dla potrzeb dorosłych shih tzu opracowano również innowacyjny kształt krokietów. Produkt sprzyja regularności wypróżnień. Stosunek białka i tłuszczu gwarantuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze psom o standardowej aktywności. Podstawą żywienia są lekkostrawne produktu takie jak białko drobiowe oraz ryż. W pokarmie znajdują się również składniki chroniące stawy. Sucha karma ROYAL CANIN Shih Tzu Adult dostarcza wartościowego, skondensowanego białka dzięki zawartości białka drobiowego. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe, pochodzące przede wszystkim z oleju rybnego, pomagają dbać o długą i lśniącą sierść Twojego psa. Wyciągi roślinne wspierają odporność zwierzęcia i zwalczają wolne rodniki, przeciwdziałają Miskakarmy.plПоскаржитись | 80 zł |
Royal Canin Shih Tzu Adult - 1,5 kgZ uwagi na swoje rozmiary shih tzu należy do przedstawicieli ras małych. Z natury jest przyjazny i wykazuje sporą niezależnoś... щеć. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest popularnym towarzyszem człowieka, żyjącym głównie w domu. To wytrzymały pies z wyostrzonym słuchem i długim futrem wymagającym specjalnej pielęgnacji i uwagi. Karma Royal Canin Shih Tzu Adult dla dorosłych psów od 10 miesiąca życia zaspokaja wszystkie szczególne potrzeby żywieniowe przedstawicieli tej rasy. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Breed Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Shih Tzu Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy shih tzu od 10 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3: mogą wesprzeć barierę ochronną skóry i tym samym przyczynić się do jej dobrej kondycji. Profilaktyka kamienia nazębnego: substancje neutralizujące wapn wspomagają higienę zębów. Optymalne trawienie: wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 52 zł |
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult 1,5 kgDlaczego warto zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych psów rasy Shih Tzu? Shih Tzu to bardzo przyjazny i żywy pie... щеs. Jest czujny i uważnie obserwuje swoje otoczenie. Shih Tzu są bardzo wierne i uwielbiają przebywać blisko człowieka. Ta rasa jest również bardzo wesoła i przymilna. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma ROYAL CANIN Shih Tzu Adult jest odpowiednia dla psów rasy Shih Tzu od 10. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych osobników tej rasy. Specjalny skład karmy ROYAL CANIN Shih Tzu Adult wspomaga utrzymanie optymalnego trawienia i wspiera równowagę flory jelitowej. W ten sposób można ograniczyć nadmierne wzdęcia i nieprzyjemny zapach stolca. Trójfosforan sodowy zatrzymuje wapń zawarty w ślinie i może zapobiegać tworzeniu się kamienia nazębnego. Również kształt i konsystencja krokietów są dostosowane do potrzeb małego psa. Ułatwia przyjmowanie pokarmu i pobudza Shih Tzu do gryzienia. Zdrowie skóry Twojego psa wpływa na zdrowie jego sierści. Sierść Shih Tzu składa się z długiego, gęstego włosia i jest z pewnością jedną z najważniejszych cech tej rasy. Oprócz regularnej pielęgnacji także odżywianie psa może mieć pozytywny wpływ na jego zdrowie. Karma ROYAL CANIN Shih Tzu Adult została wzbogacona o olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA), które wspierają funkcję barierową skóry, co z kolei przyczynia się do jej ogólnego zdrowia. Odpowiednio dopasowany kompleks substancji odżywczych pomaga w odżywianiu i pielęgnacji sierści psa. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i pokryć indywidualne potrzeby żywieniowe Państwa psa, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że podając psu karmę ROYAL CANIN Shih Tzu Adult, zapewnią Państwo swojemu Shih Tzu wysokowartościo Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 49 zł |
Royal Canin Royal Canin Breed shih tzu adult - karma sucha dla psów dorosłOdżywienie i pielęgnacja długiej sierści Wspomagaja higienę zębów Wspomaga równowagę bakteryjną flory jelitowej Zbilansowana... щеkarma dla dorosłych psów rasy shih tzu od 10 miesiąca życia, z olejem z ogórecznika i omega-3, zawiera substancje neutralizujące wapń, wspomagając higienę uzębienia,... Bee.plПоскаржитись | 60 zł |
ще 5 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 175 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 164 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 40 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ретривер, вік: від 15 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для серця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 268 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, далматин, вік: від 15 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, боксер, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: птиця, рис, кукурудза, жири, жом, мінерали, олія, клітковина, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Shih Tzu Adult
Ціни на Royal Canin Shih Tzu Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Shih Tzu Adult 0.5 кг | від 21 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 1.5 кг | від 47 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Shih Tzu Adult 7.5 кг | від 173 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 60 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: ягня 27%, рис 20%, горох, рис, жир, яблука, олія, морква, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2.25 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для серця, в составе: морська риба 26%, рис 24%, горох, лосось, жир, яблука, морква, олія, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, пудель, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, в составе: злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, шпіц, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: злаки, борошно, дегідратовані білки тваринного походження, клас: суперпреміум
від 48 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 42 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нирок, в составе: рис, злаки, м'ясо птиці, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, для печінки, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці (50%), рис, злаки, риба, овочі, фрукти, яйця, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум