Корм для собак Royal Canin Boxer Adult 12 кг
Royal Canin Boxer Adult 12 kg 3 кг12 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Boxer Adult 12 кг
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla psów Bokser Royal Canin 12kg (3182550719766)Sucha karma dla dorosłych psów bokserów powyżej 15 miesiąca życia. Pomaga budować masę mięśniową u psów. Wzmacnia i chroni st... щеawy. Zapewnia wsparcie funkcji serca. Pomaga uniknąć problemów trawiennych, promując zdrowy pasaż jelitowy. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i utracie aktywności. Specjalny kształt krokieta dopasowuje się do szczęki psa, ułatwiając chwytanie, co stymuluje aktywne żucie. Rozetka.plПоскаржитись | 225 zł |
Royal Canin Royal Canin Boxer adult - karma sucha dla dorosłych i starszycRoyal Canin Boxer Adult - Pełnoporcjowa karma dla psów - Specjalnie dla psów dorosłych i starszych rasy bokser - Powyżej 15 m... щеiesiąca życia, 12 kg. Karma Boxer Adult zapewnia utrzymanie masy mięśniowej dzięki dostosowanemu poziomowi białka (26%). Receptura zawiera również L-karnitynę. Receptura... Bee.plПоскаржитись | 308 zł |
Royal Canin Boxer Adult karma sucha dla dorosłych psów rasy Bokser 12kg RCSucha karma dla dorosłych psów rasy Bokser. Karma ROYAL CANIN® Boxer Adult została opracowana specjalnie dla dorosłych psów,... щеpowyżej 15 miesiąca życia, rasy bokser. Psy rasy bokser znane są z zamiłowania do ruchu i wszelkich aktywności. Dlatego potrzebują diety, która pokryje ich wysokie potrzeby żywieniowe. Receptura karmy ROYAL CANIN® Boxer Adult charakteryzuje się odpowiednio dostosowanym poziomem białka, co sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej, a także dodatkiem L-karnityny. Ponadto karma ROYAL CANIN® Boxer Adult zawiera taurynę oraz kwasy tłuszczowe EPA i DHA, co sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu serca. Opatentowany kompleks przeciwutleniac Miskakarmy.plПоскаржитись | 366 zł |
Royal Canin Boxer Adult - 12 kgBokser jest bardzo aktywnym, pewnym siebie, inteligentnym i pełnym wigoru psem. Jest to jedna z najbardziej wysportowanych ra... щеs psów. Tak wyjątkowy pies potrzebuje wyjątkowej diety dostosowanej do jego stylu życia, która może optymalnie wspierać jego zdrowie i aktywność fizyczną. Royal Canin Boxer Adult jest odpowiednia dla psów rasy bokser od 15 miesiąca życia. Formuła karmy charakteryzuje się specjalnym składem, dostosowaną ilością białka oraz L-karnityny, co może przyczyniać się do zachowania masy mięśniowej. Cenne składniki odżywcze, w tym tauryna, kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA mogą wspierać pracę serca boksera. Kompleks przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 242 zł |
ROYAL CANIN Boxer Adult 12 kgDlaczego warto zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych bokserów? Boksery są pewne siebie, wesołe i inteligentne. Są... щеone także jedną z najbardziej aktywnych ras psów. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin Boxer Adult jest odpowiednia dla bokserów od 15. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych osobników tej rasy. Zapał do działania małych bokserów jest dobrze znany — rasa ta nigdy nie szczędzi energii i zużywa ją na aktywności fizyczne. Oznacza to, że dorosły bokser potrzebuje odżywiania, które jest specjalnie dopasowane do jego intensywnego życia. Dzięki specjalnemu składowi o dostosowanej zawartości białka i dodatkowi L-karnityny karma Royal Canin Boxer Adult przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Specjalne substancje odżywcze, jak tauryna, EPA i DHA, dodatkowo wspomagają pracę serca u tej rasy. Ponadto receptura zawiera wyjątkowy kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 211 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 180 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 183 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 68 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: свинина, курка, риб'ячий жир, жом цукрових буряків, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Boxer Adult
Ціни на Royal Canin Boxer Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Boxer Adult 3 кг | від 65 zł | 2 пропозиції | ||
Royal Canin Boxer Adult 12 кг | від 211 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 190 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, для суглобів, в составе: лосось, картопля, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 275 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 245 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, для суглобів, в составе: протеїни птиці, злаки, курка, овочі, рис, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 266 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, в составе: курка 30%, картопля 25%, рис, яблука, морква, жир, олія, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, ротвейлер, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для серця, для суглобів, для кісток, в составе: рис, протеїни, м'ясо птиці, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: холістик
від 282 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: білок птиці, кукурудза, ячмінь, борошно, глютен, білок, жири, мінерали, клас: суперпреміум
від 236 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: м'ясо тунця, рис, злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, борошно курки/індика, дигест, томатна макуха, жир, кокосова олія, клас: суперпреміум
від 212 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, яйця, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум