Корм для собак Bewital Belcando Adult Active 12.5 кг
Закрити
Шапка
Bewital Belcando Adult Active 12.5 kg 4 кг12.5 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bewital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bewital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bewital Belcando Adult Active 12.5 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Belcando Adult Active karma dla psów sucha karma dla aktywnych psów i psówZalecenia dotyczące stosowania. Ta receptura została zaprojektowana dla psów, które kochają ruch. Zawartość białka i tłuszczu... щеzostały dostosowane do zapotrzebowania na energię aktywnych psów i wspierają wytrzymałość i kondycję podczas uprawiania psów i aktywnego spędzania wolnego czasu.
30% świeżego mięsa. Im świeże mięso podczas obróbki, tym mniejsze są straty składników odżywczych – i tym lepsze jest doznania smakowe dla Twojego psa. Świeże mięso zawiera ważne elementy do budowy i przebudowy mięśni, organów, ścięgien i tkanki łącznej, zapewniając tym samym zachowanie ważnych funkcji ciała.
Skóra i skóra. Dzięki zawartemu w nim siewu lnianemu pies jest zaopatrzony w wystarczającą ilość wysokiej jakości kwasów tłuszczowych, które mają pozytywny wpływ na zdrowie skóry i sierści psa.
Wszystkie karma dla wszystkich trawników. Wszystkie zastosowane składniki i procesy obróbki są dostosowane do potrzeb dorosłych psów wszystkich ras, dzięki czemu zapewnione jest dokładne przestrzeganie zapotrzebowania na substancje odżywcze, pierwiastki śladowe, witaminy i minerały.
Obietnica jakości. Ten produkt jest produkowany w Niemczech z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wszystkie użyte produkty mięsne pochodzą od zwierząt nadających się do kontaktu z żywnością. Nie są testowane na zwierzętach. Produkty są produkowane bez sztucznych barwników, smaków i konserwantów oraz soi. Amazon.plПоскаржитись | 256 zł |
BELCANDO BELCANDO Adult Active 12.5 kg - sucha karma dla psów o podwyższonBELCANDO Adult Active 12.5 kg - sucha karma dla psów o podwyższonej aktywności, 12,5 kg Max&mrau.plПоскаржитись | 222 zł |
Belcando Adult Active - 12,5 kgJak wiele psów, tak wiele różnych zapotrzebowań żywieniowych. Aktywne psy mają wyższe zapotrzebowanie na energię, więc potrze... щеbują karmy, która im tego dostarczy. Nie tylko skład karmy ma duże znaczenie dla odpowiedniego odżywiania, ale także jakość surowców, z jakich została przyrządzona. Do karmy Belcando Adult Active zostało dodane białko i tłuszcze w ilości jakiej potrzebują psy aktywne. Głównym źródłem białka jest mięso drobiowe o niskiej zawartości popiołu, pochodzące głównie z mięśni i nadające się do spożycia przez ludzi. Mięso jest bardzo smaczne i wyjątkowo lekkostrawne. Dodatek świeżo złowionych śledzi bogaty jest w aminokwasy i kwasy tłuszczowe omega-3. W karmie zostały wykorzystane wyłącznie węglowodany pochodzące z ryżu, kukurydzy, mąki owsianej. Zrezygnowano z dodatku zboża, ponieważ jest ono często przyczyną niestrawności pokarmowych. Mączka chleba świętojańskiego (suszony szarańczyn strąkowy) dostarcza wartościowych prebiotyków, które hamują rozprzestrzenia Zooplus.plПоскаржитись | 225 zł |
BELCANDO Adult Active 25 kg (2x12.5 kg) sucha karma dla psów o podwyższoneSucha karma dla dorosłych psów o podwyższonej aktywności fizycznej.
Skła Fera.plПоскаржитись | 431 zł |
Belcando Adult Active Sucha karma dla psów aktywnych 12,5kgBelcando Adult Active Sucha karma dla psów aktywnych 12,5kg 94740060 Belcando Adult Active Sucha karma dla psów aktywnych 12,... ще5kg Belcando Adult Active to suc... EmpikПоскаржитись | 209 zł |
Belcando Adult Active - 2 x 12,5 kgJak wiele psów, tak wiele różnych zapotrzebowań żywieniowych. Aktywne psy mają wyższe zapotrzebowanie na energię, więc potrze... щеbują karmy, która im tego dostarczy. Nie tylko skład karmy ma duże znaczenie dla odpowiedniego odżywiania, ale także jakość surowców, z jakich została przyrządzona. Do karmy Belcando Adult Active zostało dodane białko i tłuszcze w ilości jakiej potrzebują psy aktywne. Głównym źródłem białka jest mięso drobiowe o niskiej zawartości popiołu, pochodzące głównie z mięśni i nadające się do spożycia przez ludzi. Mięso jest bardzo smaczne i wyjątkowo lekkostrawne. Dodatek świeżo złowionych śledzi bogaty jest w aminokwasy i kwasy tłuszczowe omega-3. W karmie zostały wykorzystane wyłącznie węglowodany pochodzące z ryżu, kukurydzy, mąki owsianej. Zrezygnowano z dodatku zboża, ponieważ jest ono często przyczyną niestrawności pokarmowych. Mączka chleba świętojańskiego (suszony szarańczyn strąkowy) dostarcza wartościowych prebiotyków, które hamują rozprzestrzenia Zooplus.plПоскаржитись | 443 zł |
BELCANDO Adult Active 12.5 kg sucha karma dla psów o podwyższonej aktywnośSucha karma dla dorosłych psów o podwyższonej aktywności fizycznej.
Skła Fera.plПоскаржитись | 222 zł |
Модификації Bewital Belcando Adult Active
Ціни на Bewital Belcando Adult Active |
---|---|---|---|---|
Bewital Belcando Adult Active 4 кг | від 85 zł | 3 пропозиції | ||
Bewital Belcando Adult Active 12.5 кг | від 209 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 120 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, для суглобів, в составе: м’ясо качки, рис, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 162 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: курка, рис, злаки, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для кісток, в составе: м'ясо птиці, просо, картоплю, протеїни, овочі, риба, яйця, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 248 zł
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум