Корм для собак Royal Canin French Bulldog Adult 9 кг (39910900R1)
Фото 3 |
Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin French Bulldog Adult 9 кг
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Buldog Francuski Adult sucha karma 9 kg (3182550846042) (39910Utrzymanie mięśniFRENCH BULLDOG ADULT przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej dzięki dostosowanej zawartości białka (26%... ще). W skład diety wchodzi również L-karnityna. Zdrowie skóryDieta wspomaga funkcję bariery skórnej (ekskluzywny kompleks) i ogólny stan zdrowia skóry (EPA i DHA). Redukcja zapachu kałuDieta pomaga ograniczyć fermentację w jelitach, która wywołuje niestrawność, wzdęcia i nieprzyjemny zapach kału. Ekskluzywny projekt Croquette: specjalne brachycefaliczn Rozetka.plПоскаржитись | 193 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult 9kg | 240 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult karma sucha dla psów rasy Buldog FrancuskSucha karma dla dorosłych psów rasy Bulldog Francuski. Karma Royal Canin French Bulldog została opracowany zgodnie z potrzeb... щеami charakterystycz Miskakarmy.plПоскаржитись | 280 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult - 9 kgBuldog francuski to niezwykle przywiązany, inteligentny i zabawny pies. Na pierwszy rzut oka wydaje się uparty i ponury, lecz... щеpo chwili znajomości ujawnia swoją wrażliwość i nad wyraz szarmancki charakter. Karma Royal Canin French Bulldog zaspokaja szczególne potrzeby żywieniowe dorosłych buldogów od 12 miesiąca życia. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin French Bulldog Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy buldog francuski od 12 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Utrzymanie masy mięśniowej: optymalna zawartość białka wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. L-karnityna: przyspiesza spalanie tłuszczu. Kompleks składników odżywczych EPA DHA: pomaga w odżywieniu i pielęgnacji sierści i skóry. Zdrowe stawy: chondroityna i glukozamina oraz kwasy tłuszczowe omega-3 mogą korzystnie wpływać na zdrowie chrząstki i stawów. Optymalne trawienie: wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 182 zł |
ROYAL CANIN French Bulldog Adult 9 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych buldogów francuskich? Buldog francuski to niewielka rasa o... щеsilnie rozwiniętej muskulaturze, zwartej budowie ciała i silnych kościach. Te silne psy są szczególnie czujne, aktywne i inteligentne. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin French Bulldog Adult jest przeznaczona dla buldogów francuskich od 12. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych buldogów francuskich. Dużo energii dla Twojego małego towarzysza pełnego energii: Buldogi francuskie to żywe srebro. Te psy są bardzo czujne i wysportowane, i przez cały czas są w ruchu. Buldog francuski wymaga regularnej aktywności fizycznej, aby utrzymać silne mięśnie. Oznacza to, że mały buldog potrzebuje diety dostosowanej do intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki specjalnemu składowi o dostosowanej zawartości białka i dodaniu L-karnityny karma Royal Canin French Bulldog Adult przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Ponadto Royal Canin French Bulldog Adult wspiera utrzymanie optymalnego zdrowia układu trawiennego i wspomaga równowagę flory jelitowej. W ten sposób można ograniczyć nadmierne wzdęcia i nieprzyjemny zapach stolca. Pielęgnacja skóry dla lśniącej sierści Zdrowie skóry Twojego psa wpływa na zdrowie jego sierści. Buldog francuski ma dość cienką sierść bez podszerstka i dlatego często wrażliwą skórę.. Karma Royal Canin French Bulldog została wzbogacona o olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA), które wspierają funkcję barierową skóry, co z kolei przyczynia się do jej ogólnego zdrowia. Odpowiednio dopasowany kompleks substancji odżywczych pomaga w odżywianiu i pielęgnacji sierści psa. Krokiety suchej karmy są dopasowane do krótkiej kufy i brachycefaliczn Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 164 zł |
ще 13 пропозицій
Серія Royal Canin Breed NutritionПорівняти в таблиці →
від 174 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, шнауцер, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, яйця, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, німецька вівчарка, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, протеїни, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 116 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 71 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, ретривер, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.5 кг, порода: малі, ши-цу, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, великі, лабрадор, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: білок птиці, кукурудза, рис, глютен, жири, жом, дріжджі, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, ши-цу, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для нормалізації стільця, в составе: рис, протеїни (тварини, рослинні), овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, боксер, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, такса, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, мальтійська болонка, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, рис, м'ясо птиці, м'ясо свинини, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, в составе: курка, свинина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, такса, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для зубів, від ожиріння, для суглобів, для нормалізації стільця, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, шпіц, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, олії, жири, мінерали, вуглеводи, молюски, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin French Bulldog Adult
Ціни на Royal Canin French Bulldog Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin French Bulldog Adult 1.5 кг | від 37 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 3 кг | від 44 zł | 17 пропозицій | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 9 кг | від 164 zł | 18 пропозицій | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 10 кг | від 201 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 202 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 202 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, птах, рис 12%, курка 30%, жир, білок, овочі, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 1 місяця, цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для вибагливих, в составе: свинина 16%, лівер свинячий, дегидр. свинина 16 %, ягоди, овочі, трави, клас: суперпреміум
від 152 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо курки, індички, бобові, оселедець, яйця, камбала, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 136 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 155 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 236 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум