Karm dla psów Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg (39910900R1)
Zdjęcia 3 |
Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Buldog Francuski Adult sucha karma 9 kg (3182550846042) (39910Utrzymanie mięśniFRENCH BULLDOG ADULT przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej dzięki dostosowanej zawartości białka (26%... więcej). W skład diety wchodzi również L-karnityna. Zdrowie skóryDieta wspomaga funkcję bariery skórnej (ekskluzywny kompleks) i ogólny stan zdrowia skóry (EPA i DHA). Redukcja zapachu kałuDieta pomaga ograniczyć fermentację w jelitach, która wywołuje niestrawność, wzdęcia i nieprzyjemny zapach kału. Ekskluzywny projekt Croquette: specjalne brachycefaliczn Rozetka.plZłóż skargę | 193 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult karma sucha dla psów rasy Buldog FrancuskSucha karma dla dorosłych psów rasy Bulldog Francuski. Karma Royal Canin French Bulldog została opracowany zgodnie z potrzeb... więcejami charakterystycz Miskakarmy.plZłóż skargę | 280 zł |
Royal Canin French Bulldog Adult - 9 kgBuldog francuski to niezwykle przywiązany, inteligentny i zabawny pies. Na pierwszy rzut oka wydaje się uparty i ponury, lecz... więcejpo chwili znajomości ujawnia swoją wrażliwość i nad wyraz szarmancki charakter. Karma Royal Canin French Bulldog zaspokaja szczególne potrzeby żywieniowe dorosłych buldogów od 12 miesiąca życia. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm. Karmy z linii Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin French Bulldog Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy buldog francuski od 12 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Utrzymanie masy mięśniowej: optymalna zawartość białka wspomaga utrzymanie masy mięśniowej. L-karnityna: przyspiesza spalanie tłuszczu. Kompleks składników odżywczych EPA DHA: pomaga w odżywieniu i pielęgnacji sierści i skóry. Zdrowe stawy: chondroityna i glukozamina oraz kwasy tłuszczowe omega-3 mogą korzystnie wpływać na zdrowie chrząstki i stawów. Optymalne trawienie: wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 192 zł |
ROYAL CANIN French Bulldog Adult 9 kgDlaczego należy zdecydować się na specjalną karmę dla dorosłych buldogów francuskich? Buldog francuski to niewielka rasa o... więcejsilnie rozwiniętej muskulaturze, zwartej budowie ciała i silnych kościach. Te silne psy są szczególnie czujne, aktywne i inteligentne. Ponieważ każda rasa ma swoje unikalne potrzeby, żywienie powinno wspierać unikalny styl życia i promować optymalne zdrowie. Karma Royal Canin French Bulldog Adult jest przeznaczona dla buldogów francuskich od 12. miesiąca życia i została specjalnie dostosowana do potrzeb dorosłych buldogów francuskich. Dużo energii dla Twojego małego towarzysza pełnego energii: Buldogi francuskie to żywe srebro. Te psy są bardzo czujne i wysportowane, i przez cały czas są w ruchu. Buldog francuski wymaga regularnej aktywności fizycznej, aby utrzymać silne mięśnie. Oznacza to, że mały buldog potrzebuje diety dostosowanej do intensywnej aktywności fizycznej. Dzięki specjalnemu składowi o dostosowanej zawartości białka i dodaniu L-karnityny karma Royal Canin French Bulldog Adult przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Ponadto Royal Canin French Bulldog Adult wspiera utrzymanie optymalnego zdrowia układu trawiennego i wspomaga równowagę flory jelitowej. W ten sposób można ograniczyć nadmierne wzdęcia i nieprzyjemny zapach stolca. Pielęgnacja skóry dla lśniącej sierści Zdrowie skóry Twojego psa wpływa na zdrowie jego sierści. Buldog francuski ma dość cienką sierść bez podszerstka i dlatego często wrażliwą skórę.. Karma Royal Canin French Bulldog została wzbogacona o olej z ogórecznika i kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA), które wspierają funkcję barierową skóry, co z kolei przyczynia się do jej ogólnego zdrowia. Odpowiednio dopasowany kompleks substancji odżywczych pomaga w odżywianiu i pielęgnacji sierści psa. Krokiety suchej karmy są dopasowane do krótkiej kufy i brachycefaliczn Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 164 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN BHN French Bulldog Adult - sucha karma dla psa dorBiałko: 26%EAN: 3182550846042Gw Akces-markt.plZłóż skargę | 216 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Breed NutritionPorównaj w tabeli →
od 175 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, sznaucer, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, jajka, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, buldog francuski, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, na otyłość, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce i drobiowe, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 228 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 229 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, owczarek niemiecki, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, białka, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 122 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 231 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 95 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.5 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, labrador, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, ryż, gluten, tłuszcze, pulpa, drożdże, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, shih tzu, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, do normalizacji stolca, v sostave: ryż, białka (zwierzęce, roślinne), warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, aporter, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 167 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, maltańczyk, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, drób, wieprzowina, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, jack russell terrier, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: kurczak, wieprzowina, olej, olej rybny, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, jamnik, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, do zębów, na otyłość, na stawy, do normalizacji stolca, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, szpic, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na stawy, na kości, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, węglowodany, skorupiaki, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin French Bulldog Adult
Ceny na Royal Canin French Bulldog Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin French Bulldog Adult 1.5 kg | od 37 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg | od 73 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 9 kg | od 164 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin French Bulldog Adult 10 kg | od 201 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 202 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, drób, ryż 12%, kurczak 30%, tłuszcz, białko, warzywa, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 184 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 143 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: zboża, kurczak i indyk, warzywa, jajka, białka, klasa: premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna