Karm dla psów Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla dorosłych psów Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg (31W dzisiejszych czasach wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co może dodatkowo obciążać stawy i odbić się na zdrowiu zwi... więcejerzęcia. Spraw, aby twój pies wrócił do formy dzięki zbilansowanej i smakowitej karmie! Niektóre rasy psów mają genetyczne predyspozycje do nadwagi lub naturalne skłonności do łapczywego zjadania pokarmu (np. jamnik długowłosy, owczarek szetlandzki, cavalier king charles spaniel, cairn terrier, sznaucer miniaturowy).St Rozetka.plZłóż skargę | 242 zł |
Royal Canin Mini Light Weight Care karma dla dorosłych i starszych psów zRoyal Canin Mini Light Weight Care karma dla dorosłych i starszych psów ras małych (masa ciała do 10kg), powyżej 10 mies... więcejiąca życia, z tendencją do nadwagi, 8 kg
- 88% psów z lekką nadwagą już po 8 tygodniach karmienia wyłącznie karmą Royal Canin Mini Light Weight Care osiągnęło lepszą kondycję ciała. *Badania własne Royal Canin
- 80% zwierząt osiągnęło lepszą kondycję ciała *badania własne Royal Canin
- Odpowiedni poziom białka sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej i prawidłowej kondycji ciała. Receptura karmy została wzbogacona w L-karnitynę.
- Karma o wysokiej smakowitości, sprzyjająca uczuciu sytości, opracowana by wspomagać prawidłową kondycję ciała psa.
Program kontroli masy ciała:
1. Stosowanie kompletnych i prawidłowo zbilansowanych karm, zarówno w formie suchej, jak i mokrej, zależnie od preferencji Twojego psa.
2. Zapewnienie psu regularnych spacerów, ruchu oraz zabaw w domu i na zewnątrz.
3. Nagradzanie psa częścią dziennej porcji karmy, zamiast dodatkowych przekąsek.
4. Kontakt z lekarzem weterynarii w razie pytań lub wątpliwości odnośnie zdrowia psa.
SKŁAD: suszone białko drobiowe, kukurydza, włókno roślinne, jęczmień, ryż, izolat białka roślinnego*, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, mąka kukurydziana, proszek celulozowy, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, drożdże i ich części, sole mineralne, olej sojowy, sól kwasu tłuszczowego, fruktooligosach zoo24.plZłóż skargę | 235 zł |
Royal Canin Mini Light Weight Care - 8 kgW dzisiejszych czasach wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co może dodatkowo obciążać stawy i odbić się na zdrowiu zwi... więcejerzęcia. Spraw, aby Twój pies wrócił do formy dzięki zbilansowanej i smakowitej karmie Royal Canin Mini Light Weight Care! Niektóre rasy psów mają genetyczne predyspozycje do nadwagi lub naturalne skłonności do łapczywego zjadania pokarmu (np. jamnik długowłosy, owczarek szetlandzki, cavalier king charles spaniel, cairn terrier, sznaucer miniaturowy). Stosowanie karmy Royal Canin Light Weight Care opracowanej specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb małych psów ze skłonnościami do nadwagi pomaga temu zapobiec. Royal Canin Mini Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych (od 12 miesiąca życia) psów ras małych (1–10 kg) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 31% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): pomaga utrzymać prawidłową masę ciała lub zrzucić zbędne kilogramy Wysoka zawartość białek (30%): wspomaga utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalne i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 208 zł |
ROYAL CANIN Mini Light Weight Care 8 kgDlaczego ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mini? Ograniczenie wzrostu wagi Dlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla ma... więcejłych psów ze skłonnością do nadwagi? Obecnie wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co dodatkowo obciąża ich stawy i pogarsza ogólny stan zdrowia. Należy dbać o formę psa i podawać mu zbilansowane, smaczne i sycące pożywienie. Karma ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Receptura ma dużą zawartość białka, które pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej, oraz niską zawartość tłuszczu, aby zapobiegać przybieraniu na wadze. Pyszna receptura wyróżnia się optymalnym połączeniem błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 182 zł |
ROYAL CANIN CCN Mini Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, rasROYAL CANIN Mini Light Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych tendencją do nadwagi
ZALETY KARMY:• Udowodniona skutec... więcejzność• Widoczne rezultaty• Utrzymanie prawidłowej masy ciałaPełnoporcj Fera.plZłóż skargę | 204 zł |
pokaż 10 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 89 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 211 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Mini Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Light Weight Care 1 kg | od 40 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Mini Light Weight Care 3 kg | od 69 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg | od 182 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 193 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 176 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 152 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na stawy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka i indyka, warzywa, jajka, klasa: premium
od 167 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 32 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, klasa: super premium
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 39 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 171 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 112 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z kurczaka (67%), groszek (6%), warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium