Karm dla psów Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psa Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg (31825508523Sucha karma dla dorosłych psów średnich ras z nadwagą powyżej 10 kg. Pomaga zoptymalizować wagę zgodnie z potrzebami wieku. W... więcejstrzymuje dalszą rekrutację. Pozwala zminimalizować ilość porcji przy odpowiednim nasyceniu. Zbilansowany poziom białka w składzie utrzymuje masę mięśniową oraz zapewnia odpowiedni poziom energii. Utrzymuje psa w ruchu. Jest optymalnie wchłaniany i dba o układ pokarmowy. Rozetka.plZłóż skargę | 80 zł |
Royal Canin Medium Light Weight Care 3kg | 104 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN MEDIUM LIGHT WEIGHT CARE - sucha karma dla psaBiałko: 27%EAN: 3182550852319Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 71 zł |
Royal Canin Medium Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras śSucha karma dla psów ras średnik ze skłonnością do nadwagi. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Medium, odpowiednia dla psów... więcejdorosłych o masie ciała od 11 do 25 kg, pomaga zapobiegać nadwadze. Unikalna receptura zawiera kwasy tłuszczowe omega 3, w tym EPA i DHA, które sprzyjają wspomaganiu stawów twojego psa.W karmie ROYAL CANIN® Light Weight Care Medium znacznie zmniejszono poziom tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa. W Royal Canin zwracamy dużą uwagę zwracamy na białka zastosowane w karmie. Ta receptura jest bogata w wysokostrawne białka, zapewniające Twojemu psu utrzymanie masy mięśniowej podczas procesu odchudzania, natomiast zawartość tłuszczy i kalorii (energii) zostały odpowiednio zmniejszone. Ponadto, optymalna kombinacja różnych typów rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
Royal Canin Medium Light Weight Care - 3 kgW dzisiejszych czasach wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co może dodatkowo obciążać stawy i odbić się na zdrowiu zwi... więcejerzęcia. Pomóż swojemu psu zachować smukłą sylwetkę i dobrą kondycję z karmą Royal Canin Medium Light Weight Care – dzięki wysokiej jakości składnikom odżywczym skomponowanym specjalnie z myślą o utrzymaniu prawidłowej masy ciała zwierzęcia. Royal Canin Medium Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych (od 12 miesiąca życia) psów ras średnich (11–25 kg) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 21% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): pomaga utrzymać prawidłową masę ciała lub zrzucić zbędne kilogramy Wysoka zawartość białek (27%): wspomaga utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalne i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 78 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 543 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na kości, v sostave: kukurydza, mięso drobiowe, pszenica, gluten, białko, tłuszcz, drożdże, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 210 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Medium Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg | od 71 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Medium Light Weight Care 12 kg | od 216 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, na serce, na wątrobę, na stawy, v sostave: drób, jagnięcina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, cocker spaniel, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na serce, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, tłuszcz, błonnik, minerały, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób 27,5%, jagnięcina 9%, ryż 26%, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso kurczaka, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 75 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna