Karm dla psów Royal Canin Medium Light Weight Care 12 kg
Zamknij
Menu
Royal Canin Medium Light Weight Care 12 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Light Weight Care 12 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Light Weight Care Medium Poultry - Dry Dog Food - 12 kg RO3053 | 287 zł |
Sucha karma dla psów Royal Canin Light Weight Care 12 kg (DLZROYKSP0133)Podejście firmy Royal Canin do żywieniaKładzie Rozetka.plZłóż skargę | 249 zł |
Royal Canin Medium Light Weight Care - 12 kgW dzisiejszych czasach wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co może dodatkowo obciążać stawy i odbić się na zdrowiu zwi... więcejerzęcia. Pomóż swojemu psu zachować smukłą sylwetkę i dobrą kondycję z karmą Royal Canin Medium Light Weight Care – dzięki wysokiej jakości składnikom odżywczym skomponowanym specjalnie z myślą o utrzymaniu prawidłowej masy ciała zwierzęcia. Royal Canin Medium Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych (od 12 miesiąca życia) psów ras średnich (11–25 kg) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 21% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): pomaga utrzymać prawidłową masę ciała lub zrzucić zbędne kilogramy Wysoka zawartość białek (27%): wspomaga utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalne i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 248 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care Medium 12 kgDlaczego ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Medium? Ograniczenie wzrostu wagi Dlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dl... więceja średniej wielkości psów ze skłonnością do nadwagi? Obecnie wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co dodatkowo obciąża ich stawy i pogarsza ogólny stan zdrowia. Dzięki wysokiej jakości substancjom odżywczym dostosowanym specjalnie do utrzymania masy ciała Państwa pies może pozostać szczupły i sprawny. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Medium nadaje się dla psów o wadze od 11 do 25 kg. Karma pomaga psu utrzymać zdrową wagę. Ekskluzywna receptura zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 - wśród nich EPA i DHA - aby wspierać stawy psa. LIGHT WEIGHT CARE Medium ma również niską zawartość tłuszczu, aby pomóc Państwa psu utrzymać idealną masę ciała. ROYAL CANIN przywiązuje dużą wagę do stosowania białek wyłącznie najwyższej jakości. Karma LIGHT WEIGHT CARE Medium ma wyjątkowo smaczną recepturę o wysokiej zawartości białka, która wspomaga utrzymanie masy mięśniowej, jednocześnie zapobiegając wzrostowi tkanki tłuszczowej. Ponadto optymalne połączenie rozpuszczalnych Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 216 zł |
Royal Canin Medium Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras śSucha karma dla psów ras średnik ze skłonnością do nadwagi. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Medium, odpowiednia dla psów... więcejdorosłych o masie ciała od 11 do 25 kg, pomaga zapobiegać nadwadze. Unikalna receptura zawiera kwasy tłuszczowe omega 3, w tym EPA i DHA, które sprzyjają wspomaganiu stawów twojego psa.W karmie ROYAL CANIN® Light Weight Care Medium znacznie zmniejszono poziom tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa. W Royal Canin zwracamy dużą uwagę zwracamy na białka zastosowane w karmie. Ta receptura jest bogata w wysokostrawne białka, zapewniające Twojemu psu utrzymanie masy mięśniowej podczas procesu odchudzania, natomiast zawartość tłuszczy i kalorii (energii) zostały odpowiednio zmniejszone. Ponadto, optymalna kombinacja różnych typów rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 360 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 53 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, zboża, minerały, cukry, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, na kości, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, błonnik, miazga, minerały, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 73 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Medium Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Light Weight Care 3 kg | od 74 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Medium Light Weight Care 12 kg | od 216 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 248 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, rośliny strączkowe, śledź, jajka, flądra, klasa: holistyczna
od 255 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, warzywa, rośliny strączkowe, jajka, ryby, jagody, klasa: holistyczna
od 148 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 84 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 129 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium