Karm dla psów Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin CCN Maxi Light Weight Care 3 kg (31825508Royal Canin Light Weight Care - kompletna sucha karma dla dorosłych psów dużych ras o niskiej aktywności lub skłonności do na... więcejdwagi. Formuła karmy zapewnia niższy poziom energii w odpowiedzi na mniejszą aktywność psa. Pokarm jest bogaty w wysokiej jakości wybrane białka, błonnik pokarmowy i odpowiedni poziom skrobi, co zapewnia wysoką strawność. Zalety: Wysoka strawność dzięki starannie dobranym białkom Niska zawartość tłuszczu pomaga utrzymać optymalną masę ciała Karma zapewnia uczucie sytości przy niskiej kaloryczności Dobrany kompleks antyoksydantów pomaga utrzymać psa w dobrej kondycji SkładDehydratyz Rozetka.plZłóż skargę | 78 zł |
Royal Canin Maxi Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras dużSucha karma dla psów dużych ras, które mają nadwagę. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi, odpowiednia dla psów dorosłyc... więcejh o masie ciała od 26 do 44 kg, powstała, by wspomagać dobre samopoczucie Twojego psa. Receptura o wysokiej smakowitości pomaga psu utrzymać masę mięśniową dzięki zawartości wysoko strawnych białek. Firma Royal Canin bardzo poważnie podchodzi do wyboru surowców, a zwłaszcza białek, wykorzystując tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. W celu zapewnienia prawidłowego pasażu jelitowego i wspomagania uczucia sytości, karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Maxi zawiera optymalną kombinację rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
ROYAL CANIN Light Weight Care Maxi 3 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla dużych psów ze skłonnością do nadwagi? U psów z nadwagą może wystąpić zwi... więcejększone obciążenie stawów, spowodowane dodatkowymi kilogramami. Aby utrzymać dobrą kondycję psa, należy sięgnąć po zbilansowaną, smaczną i sycącą karmę. Karma Light Weight Care Maxi jest odpowiednia dla psów o wadze od 26 do 44 kg i została opracowana specjalnie dla zapewnienia psom dobrego zdrowia. W jaki sposób karma Royal Canin Light Weight Care pomaga psom zachować idealną wagę? Receptura zawiera dużą ilość białka, aby pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej. Royal Canin przywiązuje dużą wagę do stosowania białek wyłącznie najwyższej jakości. Receptura jest szczególnie dostosowana do potrzeb dużych psów ze skłonnością do nadwagi. Zawiera błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczaln Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 74 zł |
Royal Canin Karma CCN Maxi Light Weight Care Sucha 3 kg | 86 zł |
ROYAL CANIN Maxi karma sucha dla psów z nadwagą 3kg DARMOWA DOSTAWA + 3CASROYAL CANIN Karma pełnoporcjowa dla psów - Dla dorosłych i dojrzałych psów ras dużych (od 26 do 44 kg) - powyżej 15 mies... więcejiąca życia - Psy z tendencją do tycia, 3kg
SKŁAD: suszone białko drobiowe, włókno roślinne, kukurydza, jęczmień, mąka kukurydziana, gluten kukurydziany, izolat białka roślinnego*, hydrolizat białka zwierzęcego, pszenica, tłuszcze zwierzęce, pulpa buraczana, proszek celulozowy, olej rybny, sole mineralne, drożdże i ich części, fruktooligosach zoo24.plZłóż skargę | 86 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Maxi Light Weight Care
Ceny na Royal Canin Maxi Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maxi Light Weight Care 3 kg | od 74 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Maxi Light Weight Care 12 kg | od 216 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 172 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium