Karm dla psów Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg
Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg 3 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psów Royal Canin Medium Digestive Care średnich ras z wrażSucha karma dla dorosłych psów średnich ras o masie ciała powyżej 10 kg z wrażliwym układem pokarmowym. Utrzymuje optymalny p... więcejoziom mikroflory jelitowej i zapewnia zdrowy pasaż pokarmowy. Wspomaga powstawanie kału i zapobiega niestrawności. Dobrze się wchłania i pomaga utrzymać apetyt. Ma wystarczającą wartość energetyczną do aktywnego życia psa. Bezpieczny dla układu moczowego. Rozetka.plZłóż skargę | 90 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care karma sucha dla psów dorosłych, ras średSucha karma dla psów ras średnich o wrażliwym przewodzie pokarmowym. Karma ROYAL CANIN® Digestive Care Medium jest odpowiedni... więceja dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym, których masa ciała wynosi między 11 a 25 kg. Receptura tej specjalnie opracowanej diety z aktywnymi składnikami pokarmowymi zawiera zestaw prebiotyków sprzyjający prawidłowej florze bakteryjnej jelit. Prebiotyki są składnikami pokarmowymi koniecznymi do odżywienia mikroflory jelitowej, co odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowia całego przewodu pokarmowego. W firma Royal Canin wykorzystywane są tylko białka najwyższej jakości, dostosowane do szczególnych potrzeb danego psa. Dzięki regularnym, rygorystycznym kontrolom jakości, składniki pokarmowe zastosowane w recepturze są znacznie lepiej podatne na trawienie. Ponadto, ROYAL CANIN® Digestive Care Medium zawiera optymalne zestawienie włókna rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plZłóż skargę | 116 zł |
Royal Canin Medium Digestive Care - 3 kgNiestrawność to bardzo nieprzyjemna dolegliwość – także dla Twojego psa. Zdrowy układ pokarmowy nie tylko przyczynia się do l... więcejepszego samopoczucia Twojego pupila, lecz także oznacza, że zwierzę przyswaja możliwie największą ilość składników odżywczych przyjmowanych razem z pokarmem. To istotnie wpływa na dobre samopoczucie Twojego czworonoga. Karma Royal Canin Medium Digestive Care jest przeznaczona dla psów o masie ciała między 11 a 25 kg i została opracowana specjalnie z myślą o psach wykazujących tendencje do nadwrażliwości układu pokarmowego. Royal Canin Medium Digestive Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla średnich (11–25 kg), dorosłych psów (od 12 miesiąca życia) o wrażliwym układzie trawiennym Wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 78 zł |
ROYAL CANIN Digestive Care Medium 3 kgDolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Zdrowy układ pokarmowy — oprócz lepszego samopoczucia — oznacz... więceja także optymalne przyswajanie substancji odżywczych, które pies przyjmuje wraz z karmą. To znacznie podnosi jakość życia czworonoga. Karma Royal Canin Digestive Care Medium jest odpowiednia dla psów o wadze od 11 do 25 kg i jest opracowana specjalnie dla psów ze skłonnością do problemów trawiennych. W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care wspomaga trawienie? Receptura z aktywnymi składnikami odżywczymi zawiera szereg prebiotyków, które mogą przyczynić się do utrzymania zdrowej flory jelitowej. Prebiotyki to substancje odżywcze, które pomagają w rozwoju pożytecznych bakterii jelitowych w układzie trawiennym psa. Bakterie te odgrywają ważną rolę w utrzymaniu zdrowia, zwłaszcza układu pokarmowego. Kolejnym ważnym czynnikiem przyczyniającym się do zdrowia jelit u psów są wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 69 zł |
Royal Canin CCN MEDIUM DIGESTIVE CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 3kSpecyfikacja Wielkość psa Średnie (11 - 25 kg) Waga produktu 3 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Sierść i... więcejskóra Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 125 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukry, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka, białko drobiowe, ryż, tłuszcze, białka zwierzęce, pulpa, minerały, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 41 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: lecznicza, do zębów, v sostave: mąka kukurydziana, białko z odwodnionego drobiu, ryż, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 71 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na otyłość, na stawy, v sostave: białko drobiowe, zboża, błonnik roślinny, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mąka, białko z odwodnionego mięsa drobiowego, tłuszcze zwierzęce, ryż, klasa: super premium
od 182 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: białko drobiowe, zboża, drożdże, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, mąka, kukurydza, ryż, tłuszcze, gluten, wysłodki buraczane, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Medium Digestive Care
Ceny na Royal Canin Medium Digestive Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Medium Digestive Care 3 kg | od 69 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Medium Digestive Care 12 kg | od 209 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 109 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 114 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: płatki ziemniaczane 47%, łosoś 10%, białka, tłuszcze, jajka, zioła, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium