Корм для собак Royal Canin Mini Light Weight Care 3 кг
Royal Canin Mini Light Weight Care 3 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Light Weight Care 3 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin CCN MINI LIGHT WEIGHT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 3Specyfikacja Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Efekty z... щеdrowotne Zdrowie ogólne Smak karmy Warzywo Waga produktu 3 kg Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 129 zł |
Royal Canin Mini Light Weight Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małSucha karma dla psów ras miniaturowych z problemami z nadwagą. Karma ROYAL CANIN® Light Weight Care Mini jest odpowiednia dla... щеpsów dorosłych o masie ciała do 10 kg. Receptura o wysokiej smakowitości jest bogata w wysokostrawne białka, zapewniające Twojemu psu utrzymanie masy mięśniowej podczas procesu odchudzania, natomiast zawartość tłuszczy i kalorii (energii) zostały odpowiednio zmniejszone. W karmie znacznie zmniejszono poziom tłuszczu, co sprzyja utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa i przez to pozwala unikać problemów zdrowotnych wywołanych nadwagą. Specjalna kombinacja różnych typów rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Miskakarmy.plПоскаржитись | 122 zł |
Royal Canin Mini Light Weight Care - 3 kgW dzisiejszych czasach wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co może dodatkowo obciążać stawy i odbić się na zdrowiu zwi... щеerzęcia. Spraw, aby Twój pies wrócił do formy dzięki zbilansowanej i smakowitej karmie Royal Canin Mini Light Weight Care! Niektóre rasy psów mają genetyczne predyspozycje do nadwagi lub naturalne skłonności do łapczywego zjadania pokarmu (np. jamnik długowłosy, owczarek szetlandzki, cavalier king charles spaniel, cairn terrier, sznaucer miniaturowy). Stosowanie karmy Royal Canin Light Weight Care opracowanej specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb małych psów ze skłonnościami do nadwagi pomaga temu zapobiec. Royal Canin Mini Light Weight Care w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych (od 12 miesiąca życia) psów ras małych (1–10 kg) ze skłonnościami do nadwagi Zawiera 31% mniej tłuszczu (niż standardowa karma): pomaga utrzymać prawidłową masę ciała lub zrzucić zbędne kilogramy Wysoka zawartość białek (30%): wspomaga utrzymanie istniejącej masy mięśniowej i tym samym budowę mięśni Niska zawartość tłuszczu (11%): ułatwia utrzymać optymalną wagę Rozpuszczalne i nierozpuszczaln Zooplus.plПоскаржитись | 82 zł |
ROYAL CANIN Mini Light Weight Care 3 kgDlaczego ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mini? Ograniczenie wzrostu wagi Dlaczego warto stosować specjalną karmę suchą dla ma... щеłych psów ze skłonnością do nadwagi? Obecnie wiele zwierząt domowych cierpi na nadwagę, co dodatkowo obciąża ich stawy i pogarsza ogólny stan zdrowia. Należy dbać o formę psa i podawać mu zbilansowane, smaczne i sycące pożywienie. Karma ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Receptura ma dużą zawartość białka, które pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej, oraz niską zawartość tłuszczu, aby zapobiegać przybieraniu na wadze. Pyszna receptura wyróżnia się optymalnym połączeniem błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczaln Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 69 zł |
Royal Canin Royal Canin Mini Light Weight Care karma sucha dla psów dorosł | 78 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 37 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 43 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії і жири, мінерали, вуглеводи, клас: суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 15 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, кукурудза, борошно, жири, рис, глютен, клітковина, солі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 47 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження, злаки, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, в составе: кукурудза, білок птиці, пшениця, жири, глютен, мінерали, клас: суперпреміум
від 87 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Light Weight Care
Ціни на Royal Canin Mini Light Weight Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Light Weight Care 1 кг | від 41 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Light Weight Care 3 кг | від 69 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Light Weight Care 8 кг | від 182 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 75 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, для серця, для печінки, для малоактивних собак, в составе: птиця, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: лосось, рис, клас: суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: лосось, картопля, злаки, овочі, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, в составе: кукурудза, білок свійської птиці, рис, жир, клітковина, мінерали, клас: суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці 27.5%, м'ясо ягняти 9%, рис 26%, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, французький бульдог, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нормалізації стільця, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, джек-рассел-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум