Корм для собак Royal Canin Mini Exigent 0.8 кг
Royal Canin Mini Exigent 0.8 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mini Exigent 0.8 кг
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Exigent Wet Dog Food Pâté 12 x 85 g 9003579009451 | 87 zł |
Mokra karma dla psów Royal Canin CCN Exigent Loaf 12 x 85 g (9003579009451Mokra pełnoporcjowa karma w postaci soczystego pasztetu dla wymagających psów wszystkich ras. Ma niesamowity smak, który bard... щеzo podoba się nawet najbardziej wybrednym pupilom. Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały dla aktywnego i zdrowego życia. Kwasy tłuszczowe Omega-3, Omega-6 odżywiają skórę i nadają sierści blasku oraz jedwabistości. Rozetka.plПоскаржитись | 45 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN CCN EXIGENT LOAF - mokra karma dla psa dorosłego -Białko: 8,5%EAN: 9003579009451Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 60 zł |
Royal Canin Exigent, mus - 48 x 85 gZapach, rozmiar i właściwości karmy odgrywają dla Twojego psa ważną rolę. Aby pies chętnie przyjmował zbilansowane pożywienie... ще, a po spożytym posiłku nie czekał na dodatkowy przysmak, warto postawić na zdrową i pożywną karmę, której nie są w stanie oprzeć się nawet wybredne psy. Royal Canin Exigent w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich wielkości Dopasowana do potrzeb wybrednych psów Wyśmienita receptura: opracowana specjalnie dla psów, które lubią „badać” aromat i teksturę Bogata w składniki odżywcze: dla zbilansowanego odżywiania Smakowity pasztet: dobra przyswajalność, wysoka akceptacja Praktyczne saszetki zachowujące świeżość karmy: szybkie porcjowanie i podawanie karmy Oprócz karmy mokrej karma z programu żywienia Exigent Care jest dostępna także jako chrupka karma sucha. Oba warianty można podawać jako karmę pełnoporcjową lub mieszać ze sobą w ramach żywienia mieszanego. Przykładowo, karmę mokrą możesz podawać jako smakowity dodatek do karmy suchej. Więcej informacji na temat karmy suchej znajdziesz, klikając poniższy link: Royal Canin Exigent Mini Czy znasz już gwarancję satysfakcji Royal Canin? Widoczne efekty po miesiącu lub zwrot pieniędzy! Sprawdź! Zooplus.plПоскаржитись | 176 zł |
Royal canin RC MINI EXIGENT - 3kgSpecjalna karma dla wybrednych psów ras małych ( poniżej 10 kg ) Royal Canin z wysokim poziomem akceptacji przez wymagające... щеpsy dzięki specjalnemu krokietowi. Idealna profilaktyka przeciwko kamieniowi nazębnemu, z EPA / DHA na piękne włosy .Royal Canin Mini Exignet : * Skóra i włosy : witaminy i aminokwasy wzmacniają funkcje ochronne skóry i zapobiegają przenikaniu bakterii . EPA / DHA , witaminy, biotyna , olej rybny , kwas linolowy i cynk zapewniają lśniącą sierść i redukcję łupieżu. * Ochrona przed kamieniem nazębnym fosforany sód zatrzymują wapń produkowany w ślinie, co zmniejsza prawdopodobieńs Petkarma.plПоскаржитись | 87 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 37 zł
сухий корм, 1 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 36 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 182 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 216 zł
сухий корм, 12 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 360 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 52 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо, субпродукти, злаки, мінерали, джерела вуглеводів, клас: суперпреміум
від 227 zł
сухий корм, 12 кг, порода: гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: кукурудза, м'ясо свійської птиці, пшениця, клейковина, білок, жир, дріжджі, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 41 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Exigent
Ціни на Royal Canin Mini Exigent |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Exigent 0.8 кг | від 37 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Exigent 1 кг | від 32 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Exigent 3 кг | від 72 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 43 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вест-хайленд-уайт-тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, для вибагливих, в составе: злаки, рис, протеїни, трави, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 58 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: тапіока, м'ясо качки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, йоркширський тер'єр, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 54 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м'ясо свинини, м'ясо птиці, протеїни, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, чихуахуа, вік: від 8 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 55 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для зубів, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, клітковина, тапіока, протеїни, овочі, злаки, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: суперпреміум
від 46 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, тваринні білки і жири, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 44 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для вибагливих, в составе: рис, злаки, м'ясо тварин і птиці, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум